پرواز آکروباتیک مسکو

پرواز آکروباتیک مسکو یکی از تفریحات جذابی است که امروزه مورد استقبال چشمگیری از سوی گردشگران تور مسکو قرار گرفته است. نام این تفریح برگرفته از اسم هواپیمای کوچک آکروباتیک می باشد که شما را تا بالای ابرها برده و می توانید کل کشور روسیه را زیر پای خود ببنید. هیجان، آدرنالین و کمی ترس و دلهره از حالات احساسی است که در این پرواز برای هر کسی پیش می آید. اگر به دنبال یک تفریح خاصی که تا به حال آن را امتحان نکرده اید می گردید به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم پرواز آکروباتیک مسکو را از دست ندهید. پرواز آکروباتیک در یکی از پارک های شهر مسکو نزدیک به مرکز شهر انجام می شود که میزان ارتفاع و پرواز آن از سطح زمین به درخواست شما متغیر است.
اگر علاقه دارید یک احساس هیجان متفاوتی را تجربه کنید و در عین حال لذت ببرید به شما گردشگران عزیز تور مسکو پیشنهاد می کنم به این پارک بروید و از پرواز آکروباتیک استفاده کنید. طبق قوانین تمامی بازی ها و سرگرمی ها، پرواز آکروباتیک مسکو نیز آیین نامه ای برای مسافرین و گردشگران خود دارد. بندهای مهم شرایط استفاده از این بازی به این ترتیب است:
1- پرواز آکروباتیک برای افراد زیر 13 سال ممنوع می باشد.
2- افرادی که بیماری های قلبی، فشار خون و آسم دارند بهتر است از این پرواز صرف نظر کنند .
3-برای خانم های باردار ممنوع می باشد.
4-به هیچ عنوان تنها و بدون خلبان نمی توانید از این پرواز استفاده کنید، حتی اگر مدرک پرواز داشته باشید.
5-به تمامی توصیه های خلبان حین پرواز گوش دهید و عمل کنید.
6-حداکثر وزن باید 120 کیلوگرم و حداکثر قد باید 190 سانتی متر باشد.
از نکات مهمی که گردشگران تور مسکو باید در پرواز آکروباتیک مسکو در نظر داشته باشند این است که حتما یک لباس راحت یا ورزشی به تن کنید، در این پرواز فقط شما به همراه خلبان هستید و نمی توانید همراه داشته باشید، از سلامت جسمی و روحی خودتان اطمینان داشته باشید زیرا که قبل از پرواز رضایت نامه ای را پر خواهید کرد که بروز هر مشکلی به عهده خودتان می باشد. و در آخر اگر وضعیت آب و هوایی مساعد بود می توانید یک پرواز آکروباتیک مسکو، لذت بخش و فراموش نشدنی را تجربه کنید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پرواز آکروباتیک مسکو

آتوسا 12 شهریور 97
0
پرواز آکروباتیک مسکو یک تجربه عالی و فوق العاده ای بود که توی 35 سال سن امتحانش کردم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر