پارک پریتر اتریش

وین پایتخت و مشهور به شهر موسیقی کشور اتریش می باشد که هر آن چه از تفریحات و جاذبه گردشگری که بخواهید در این شهر پیدا خواهید کرد.تمامی بنا های این شهر به سبک معماری باروک ساخته شده که زیبایی این شهر تاریخی را چندین برابر کرده است. در این قسمت می خواهیم گردشگران تور اتریش را با یکی از بهترین تفریحات این کشور در غالب پارک پریتر اتریش بیش تر آشنا کنیم.
پارک پریتر اتریش یکی از پارک های زیبای اتریش به شمار می رود که بین رود دانوب و کانال دانوب واقع شده است ، با وارد شدن در این پارک انگار در دنیای دیگر پا گذاشته اید این پارک در زمان های دور شکارگاه پادشاهی بود و امروزه به یکی مناطق تفریحی اتریش تبدیل شده است.

یکی از ویژگی های خوب این پارک متناسب بودن و پاسخگویی برای هر فرد با هر سن و سالی نیز می باشد که از وسایل تفریحی پر هیجان گرفته تا رستوران ها ، کافی شاپ ها ، استیج هایی برای اجرای موسیقی زنده و همچنین یک پارک دایناسور برای کوکان در نظر گرفته اند.
یکی از نمادین ترین وسیله بازی پارک پریتر اتریش چرخ و فلک بزرگ آن می باشد که به یکی از نماد ها شهر وین تبدیل شده است.این چرخ و فلک و فلک عظیم الچثه در سال 1896 ساخته شد ، گردشگران و بازدید کنندگان با سوار شدن آن می توانند چشم اندازه ویژه و فوق العاده ای را از شهر وین اتریش مشاهده نمایند.کابین های این چرخ و فلک با ظرفیت 12 نفره است که می تواند تفریح خوب و دوستانه ای برایتان به وجود آورد.
یکی دیگر از دیدنی های پارک پریتر اتریش بنای یادبود Ziehrer  در سال 1960 بزرگ تر از اندازه ی واقعی آن به عنوان یاد بود موسیقی دان مشهور اتریشی ساخته شد.باز هم یکی دیگر از جاذبه های دیدنی این پارک زیبا موزه‌ ی پریتر است که در آن اسناد و تاریخچه ی  این پارک در این موزه نگهداری می شود. قسمت بزرگی از پارک را اسب سواری اختصاص داده اند و در بخش های دیگر امکانات ورزشی نظیر شنا ، دوچرخه سواری ، بولینگ ، تنیس و فوتبال برای علاقه مندان در نظر گرفته اند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک پریتر اتریش

سیما 25 مهر 96
3
ااااا چرخ و فلک مشهور اتریش تو پارک پریتر اتریش هست؟ چه جالب عکس هاش رو دیده بودم اما نمی دونستم کجا هست
بهنوش 25 مهر 96
0
من پارک پریتر اتریش رفتم واقعا خوب و عالی بود
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر