دنیای آب ایروان

📅 انتشار : 1396/07/17 📅 بروزرسانی : 1402/09/11 ⏱ مطالعه : 5 دقیقه بازدید : 1043

دنیای آبی ایروان
دنیای آبی ایروان
دنیای آبی ایروان
دنیای آبی ایروان

ارمنستان به دلیل دارا بودن اماکن تفریحی فراوان یکی از کشورهای گردشگری محسوب شده که از این اماکن تفریحی می توان به دنیای آب ایروان که یک پارک آبی بزرگ می باشد اشاره کرد. دنیای آب ایروان سال 2001 در زیبا ترین و خوش آب و هوا ترین منطقه شهر ایروان که منطقه نور نورک و خیابان نیاسنیکیان نام دارد ساخته شد، یکی از دلایل مشهور شدن این پارک آبی این بود که در بین دو اماکن تفریحی معروف که باغ وحش ایروان و باغ گیاه شناسی ارمنستان نام دارند واقع شده است. 

معرفی پارک آبی روباز دنیای آب ایروان  

این پارک آبی دارای دو بخش متفاوت که یک قسمت رو باز به وسعت 2500 متر مربع و دیگری که قسمت سر پوشیده می باشد به وسعت 500 متر مربع تقسیم می شود. پارک رو باز آن دارای 2 استخر بزرگسالان، یک استخر کودکان، یک استخر وی آی پی و سه استخر دیگر که دارای سرسره های آبی و سرگرمی های آبی می باشد. در محوطه باز آن که چند متر با استخرها فاصله دارد رستوران ها و کافه هایی هستند که غذاهای متنوعی را سرو می کنند و محلی مناسب برای صرف وعده های غذایی، میان وعده و یا نوشیدنی های سرد و گرم می باشند. 

سفر به پایتخت زیبای ارمنستان!

 امکانات پارک آبی سرپوشیده دنیای آب ایروان   

در قسمت سر پوشیده دو استخر بزرگ، یک استخر کودکان و چندین سرسره آبی و آب فشان وجود دارد. همچنین بخش سر پوشیده دنیای آب ایروان دارای قسمت های متفاوت می باشد که می توان به باشگاه بدنسازی با کامل ترین وسایل های ورزشی، بخش حمام های شرقی که در آن امکانات ماساژ درمانی با بهره گیری از جدید ترین و موثر ترین روش ها آماده ارائه خدمات به متقاضیان می باشند و بخش های سونا، جکوزی و غیره نیز از قسمت های متنوع این پارک آبی هستند. دنیای آب ایروان در تمام فصول سال و هر روزه بدون تعطیلی آماده خدمت رسانی به گردشگران تور ارمنستان می باشد.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.1 از 5 | از 100 کاربران به دنیای آب ایروان