دنیای آب ایروان

تاریخ انتشار : ۱۷ مهر

ارمنستان به دلیل دارا بودن اماکن تفریحی فراوان یکی از کشورهای گردشگری محسوب شده که از این اماکن تفریحی می توان به دنیای آب ایروان که یک پارک آبی بزرگ می باشد اشاره کرد. دنیای آب ایروان سال 2001 در زیبا ترین و خوش آب و هوا ترین منطقه شهر ایروان که منطقه نور نورک و خیابان نیاسنیکیان نام دارد ساخته شد، یکی از دلایل مشهور شدن این پارک آبی این بود که در بین دو اماکن تفریحی معروف که باغ وحش ایروان و باغ گیاه شناسی ارمنستان نام دارند واقع شده است. 


این پارک آبی دارای دو بخش متفاوت که یک قسمت رو باز به وسعت 2500 متر مربع و دیگری که قسمت سر پوشیده می باشد به وسعت 500 متر مربع تقسیم می شود. پارک رو باز آن دارای 2 استخر بزرگسالان، یک استخر کودکان، یک استخر وی آی پی و سه استخر دیگر که دارای سرسره های آبی و سرگرمی های آبی می باشد. در محوطه باز آن که چند متر با استخرها فاصله دارد رستوران ها و کافه هایی هستند که غذاهای متنوعی را سرو می کنند و محلی مناسب برای صرف وعده های غذایی، میان وعده و یا نوشیدنی های سرد و گرم می باشند. 


در قسمت سر پوشیده دو استخر بزرگ، یک استخر کودکان و چندین سرسره آبی و آب فشان وجود دارد. همچنین بخش سر پوشیده دنیای آب ایروان دارای قسمت های متفاوت می باشد که می توان به باشگاه بدنسازی با کامل ترین وسایل های ورزشی، بخش حمام های شرقی که در آن امکانات ماساژ درمانی با بهره گیری از جدید ترین و موثر ترین روش ها آماده ارائه خدمات به متقاضیان می باشند و بخش های سونا، جکوزی و غیره نیز از قسمت های متنوع این پارک آبی هستند. دنیای آب ایروان در تمام فصول سال و هر روزه بدون تعطیلی آماده خدمت رسانی به گردشگران تور ارمنستان می باشد.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره دنیای آب ایروان

شایگان شهریور 1397
دنیای آب ایروان همن پارک آبی هست ؟ یا اسم این پارک آبی دنیای آب ایروان هست ؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به دنیای آب ایروان