شتر سواری در کویر مصر

شتر سواری در کویر مصر :
شتر سواری یکی از تفریحات توریست ها و اهالی خود روستا می باشد اهالی روستا مسابقات بسیار حرفه ای را در این زمینه تدارک می بینند و سعی در گسترش آن دارند.
شتر جانداری بسیار مقاوم می باشد که شرایط گرما و خشکسالی را تحمل می کند به همین دلیل در گذشته حمل و نقل و مسافرت ها با شتر ها انجام می شده است.
امروزه شتر سواری یکی از تفریحات و جاذبه های بسیار زیبا و لذت بخش تبدیل شده است که مردم صد ها کیلومتر را طی می کنند و به این روستا می روند و از شتر سوار در دریای شن لذت فراوانی را می برند.
اگر تمایل به شتر سواری دارید برای 10 دقیقه شتر سواری باید 50 هزار تومان پرداخت نمایید البته بعضی از تور های کویر گردی تخفیف هایی را برای شما در نظر گرفته اند که می توانید از این تخفیف ها استفاده نمایید.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به شتر سواری در کویر مصر
گالری تصاویر ویدئو ها

نظرات کاربران

مهرو 6 شهریور 97
0
یکی از لذت های کویر گردی ، شتر سواری در کویر مصر هست به نظر من فوق العادست و می تونید بی نهایت عکس های تکی و دو نفره زیبایی رو بگیرید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.