تله کابین سانتورینی یونان

یونان یکی از کشور های پر طرفدار اروپایی به شمار می رود که به دلیل جاذبه های دیدنی ، شهر های زیبا و همچنین تفریحات جورواجور سالانه گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند ،در این قسمت گردشگرانی که قصد سفر به یونان را دارند با یکی از مفرح ترین و هیجان انگیز ترین تفریحات این کشور با عنوان تله کابین سانتورینی یونان آشنا سازیم.
تله کابین سانتورینی یونان در سال 1979 میلادی توسط اوانگلوس نیمیکاس تاسیس گردید و تمامی تجهیزات و هزینه های لازم ساخت آن را وی بر عهده گرفت که امروزه به یکی از بهترین تفریحات یونان تبدیل گشته است.
اگر دنبال هیجان و تفریحات متفاوت هستید تجربه سوار شدن این تله کابین را به هیچ عنوان از دست ندهید با سوار شدن تله کابین سانتورینی یونان می توانید از ارتفاع بالا کوه های آتشفشانی ، دریا و صخره های کوچک و بزرگ را در زیر پاهایتان مشاهده نمایید.
با سوار شدن این تله کابین فوق العاده در ارتفاع 220 متری به مدت سه دقیقه حرکت می کند و این امکان را به شما می دهد تا به روستای مجاور به راحتی بروید و از تماشای آن نهایت لذت را ببرید.جالب است بدانید این تله کابین قابلیت جا به جایی 1200 بازدید کننده در ساعت دارد و همچنین درآمد بدست آمده از این تله کابین صرف توسعه و نگهداری شهر آتشفشانی سانتورینی  نیز می گردد.
هزینه استفاده از تله کابین برای کودکان 2 یورو  و هر گونه بار دیگر 2 یورو می باشد و برای بزرگسالان در فصل زمستان در ساعات 10:30 تا 14:30 حدود 4 یورو می باشد.
برای استفاده از تله کابین در ماه آوریل همه روزه از ساعت 7 صبح تا 9 شب ، در ماه های می ، سپتامبر و اکتبر 7 صبح تا 10 شب هر 20 دقیقه یکبار ، در ماه های جون ، جولای و آگوست همه روزه از صبح تا ساعت 23 و همچنین در ماه نوامبر و دسامبر همه روزه از ساعت 7:30 تا 10:30 صبح هر نیم ساعت یکبار حرکت می کند.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور یونان برایتان مفید واقع شود
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره تله کابین سانتورینی یونان

بنیتا 17 شهریور 97
4
تله کابین سانتورینی یونان بینظیره انگار بالای بهشتی
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر