پارک آبی آکوآلند کورفو

یونان کشوری پرطرفدار اروپایی است که سالانه میزبان تعداد چشمگیری از گردشگران مختلف از سراسر دنیا می باشد که همه ی این ها به دلیل بافت زیبای کشور ، فرهنگ ، تاریخ و همچنین تفریحات متنوع با امکانات رفاهی بالا برای توریستان سبب جذب توریست شده است.در این قسمت مسافران عزیز تور یونان را با یکی از مهیج ترین تفریحات یونان که به هیچ عنوان نباید آن را از دست بدهید با عنوان پارک آبی آکوآلند کورفو بیش تر آشنا خواهیم کرد.
پارک آبی آکوآلند کورفو در یونان به مدت دو سال در سال 1995 طراحی و ساخته شد.تمامی تفریحات آبی را که فکرش را می کنید در این پارک آبی با ایمنی بالا وجود دارد ، طراحی این پارک آبی بی نظیر در یونان توسط شرکتی که پارک های دیزنی را طراحی کرده اند ساخته شده است.

از تفریحات خوب یونان می توان به همین پارک آبی در شهر کورفو اشاره کرد که می توانید تجربه ای تکرار نشدنی و متفاوتی همراه خانواده و کودکانتان تجربه کنید.این مجموعه با دارا بودن انواع وسیله های تفریحی با دیگر پارک های آبی در اروپا رقابت زیادی دارد.
اگر با کودکانتان به پارک آبی آکوآلند کورفو می روید آنان می توانند از وسایلی نظیر استخر کم عمق ، اختاپوس لغزنده ، سرسره های آبی ، سطح شیبدار ، ماشین های کوچک ، سالن بازی های کامپیوتری و قلعه تندرستی استفاده و به وجد آیند.
اگر هم قصد دارید در پارک آبی آکوآلند حمام آفتاب بگبرید می توانید به صورت رایگان از تخت ، اتاق تعویض لباس و دوش استفاده نمایید ، از دیگر امکانات این پارک آبی می بتوان به انواع کافه ها و رستوران های آن اشاره کرد که این امکان را به شما می دهد در هوای گرم و آفتابی خودتان را به یک نوشیدنی خوشمزه و خنک مهمان کنید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک آبی آکوآلند کورفو

ریما 17 شهریور 97
3
پارک آبی آکوآلند کورفو به شدت طرفدار داره و امکانات گسترده ای داره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر