فیل سواری در پوکت

اگر به دنبال یک تفریح هیجان انگیز و خاص که تا به حال از آن استفاده نکردید و یا در شهر و کشورتان از این تفریح خبری نیست به شما پیشنهاد می کنیم با ما همراه باشید تا به معرفی فیل سواری در پوکت بپردازیم. در شهرهای ساحلی که جزیره های متعددی در خود دارد با توجه به پوشش گیاهی و آب و هوایی که در این مناطق حاکم است دارای جنگل ها و پوشش گیاهی انبوه، بسیار سرسبز و همچنین با چشم اندازهای فوق العاده ای است که در وسط آن ها رودخانه های پر آب و خروشان گذر می کند. همه ی این اطلاعات را گفتیم تا بدانید در چه محیطی فیل سواری خواهید کرد. فیل سواری در پوکت یکی از بهترین و جذاب ترین تفریحات برای گردشگران تور پوکت است. 

فیل سواری در شهر پوکت به این صورت است که یک مسیر پر از هیجان  را انتخاب کرده( در این جا مسیر پر از هیجان به معنی مسیری که دارای درختان با پوشش گیاهی، گذر از وسط رودخانه و گونه های حیوانی بی خطر می باشد) سپس فیل بان به شما کمک می کند تا سوار فیل شوید، بر روی فیل ها کجاوه های دو نفره و تک نفره از جنس چوب به همراه یک پارچه وجود دارد که به راحتی می توانید با خیال راحت بر روی آن ها بنشینید و اطمینان داشته باشید که به سمت زمین پرت نخواهید شد زیرا که بسیار محکم با طناب های مخصوص این صندلی های چوبی را می بندند.
تقریبا بین 7 تا 12 فیل پشت به پشت هم شروع به حرکت می کنند. شما گردشگران عزیز می توانید با خود دوربین عکاسی همراه داشته باشید و عکس های بسیار جالب و زیبا از خودتان و طبیعت بکر به همراه فیل های عظیم الجثه بگیرید. فیل سواری در پوکت قطعا می تواند از تفریحاتی هیجان انگیز برای شما گردشگران تور پوکت محسوب شود که خاطرات این تجربه را برای آشنایان خود تعریف خواهید کرد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره فیل سواری در پوکت

نوروزی 17 شهریور 97
4
واااای هر موقعه یاد فیل سواری در پوکت می افتم خندم میگیره به قدری که هیجان انگیزه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر