امتیاز 5 از 5 | از بین 102 امتیاز دهنده به مهیج ترین تفریحات پوکت

مهیج ترین تفریحات پوکت

سفر به تایلند با مناظر بسیار زیبایی که دارد برای هر طبیعت دوستی جذاب و هیجان انگیز است، اما علاوه بر مناظر و جاذبه های تفریحی شورانگیزی که دارد، شما می توانید با اطلاع از مهیج ترین تفریحات پوکت، سفر خود را به یاد ماندنی تر کنید.
با لحظه آخر همراه باشید تا چند نمونه از مهیج ترین تفریحات پوکت را برای شما شرح دهیم. جزیره گرمسیری پوکت تفریحات زیادی دارد که گردشگران می توانند از آن ها استفاده کنند.
   غواصی پوکت
اگر به ورزش شنا علاقه دارید و مایل هستید مهارت شیرجه زدن یا غواصی رو یاد بگیرید حتما به جزیره پوکت رفته و آن جا خودتان را محک بزنید. شما میتوانید در دوره های آموزشی PADI (انجمن حرفه ای مدرسان غواصی)  شرکت کرده و غواصی را به طور حرفه ای فرا گیرید و به همراه مربیان یک روز از سفر خود را در جزیره فی فی و جزایر راچا و دنیای زیر آب پوکت بگذرانید.
  مینی گلف در پارک دینو پوکت
یک مورد دیگر از مهیج ترین تفریحات پوکت، پارک بسیار زیبای دینو که در آن بازی گلف انجام می دهند مابین سواحل کاتا و جاده ساحی کارون قرار دارد. در این پارک هیجان انگیز، از دهن دایناسورهای ترسناک هر نیم ساعت یک بار آتش مصنوعی بیرون آمده که همانند آتشفشان می باشد. در این پارک یه کافی شاپ و رستوران هم قرار دارد که گردشگران تور پوکت می توانند در آن خستگی از تن به در کنند.
  پرواز هانومان پوکت
اوج هیجان را در این جا می توانید تجربه کنید. در ارتفاع 40 متری از سطح جنگل بدون این که سوار بر چیزی باشید، می توانید کل جنگل را مشاهده کنید. البته جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد چون یک قرقره کاملا ایمن که از کابل های صنعتی تهیه شده شما را به آن ارتفاع از جنگل حمل می کند.
 موج سواری در پوکت
یکی دیگر از مهیج ترین تفریحات پوکت، موج سواری می باشد که گزینه خوبی برای سرگرمی گردشگران تور پوکت به شمار می رود. در جزیره پوکت موج سواری فقط یک فعالیت و ورزش سرگرم کننده نیست بلکه آموزش تخصصی دارد و شما میتوانید در مسابقه موج سواری که در ساحل کاتا برگزار می شود شرکت کنید و حتی حدود 100 هزار بات هم جایزه بگیرید. نکته ی بسیار جالب این است که سواحل پوکت برعکس سایر سواحل تایلند همیشه مواج است.
 فیل سواری در پوکت
یکی دیگر از تفریحات رایج و مهیج در پوکت، فیل سواری است. فیل سواری یک تفریح متفاوت و البته جذاب است که شما گردشگران تور تایلند در طول مسیر می توانید از فضای سبز موجود هم لذت ببرید.
شما می توانید بنا بر سلیقه خود هر یک از فعالیت های شورانگیز بالا را برای تفریح خود انتخاب کنید و سفری خاطره انگیز را برای خود و اطرافیانتان به ثبت برسانید.
درج نظر