صخره نوردی در ارمنستان

یکی از تفریحات هیجان انگیزی که در کشورهای کوهستانی وجود دارد صخره نوردی است. صخره نوردی در ارمنستان از تفریحاتی است که اکثر مردمان ارمنی از آن استفاده می کنند. امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در این زمینه در کشورهای گوناگون صورت گرفته است بیشتر به عنوان یک ورزش سخت و جذاب از آن نام برده می شود. صخره نوردی در ارمنستان به دو صورت انجام می شود. اولی صخره نوردان حرفه ای و نیمه حرفه ای هستند که در کوهستان های طبیعی ارمنستان با وسایل و تجهیزات مخصوص به این ورزش پر از هیجان می پردازند، البته لازم به ذکر است که در هنگام باد، طوفان، بارش برف و باران و به طور کلی در فصول سرد مانند زمستان کوهنوردی و صخره نوردی در ارمنستان جایز نیست و خطرات جدی را در پیش دارد که از این رو مسئولین این ورزش یا تفریح تدابیری اندیشیده اند و مراکزی شبیه سازی شده مانند کوهستان در سوله های بزرگ سرپوشیده ساخته اند که برای تمرین افراد حرفه ای و آموزش افراد مبتدی از آن جا استفاده کنند.
در بخش دوم که مربوط به همان بخش اول است همین مراکز سرپوشیده برای صخره نوردی است که تمامی تجهیزات یک کوهنوردی فوق العاده را در اختیار گردشگران تور ارمنستان قرار داده اند. این مراکز در تمامی فصول با مربیان مجرب و دوره دیده آماده ی خدمت رسانی به ورزشکاران حرفه ای، افراد مبتدی و گردشگران علاقه مند به این تفریح هستند. شاید در نگاه اول این ورزش به نظرتان سخت و طاقت فرسا باشد ولیکن که اینطور نیست و شما می توانید به همراه خانواده و دوستانتان از این تفریح مهیج استفاده کنید و لذت ببرید. صخره نوردی در ارمنستان محدودیت سنی ندارد و همچنین آقایان و بانوان نیز می توانند از آن استفاده کنند. در سفر با تور ارمنستان تفریحات هیجان انگیز آن را از دست ندهید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز صخره نوردی در ارمنستان
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
درسا 13 شهریور 97
2
من صخره نوردی در ارمنستان رو تجربه نکردم اما توی تهران رفتم خیلی جای خوب و هیجان انگیزی بود اما فوق العاده سخته
درسا 13 شهریور 97
1
من صخره نوردی در ارمنستان رو تجربه نکردم اما توی تهران رفتم خیلی جای خوب و هیجان انگیزی بود اما فوق العاده سخته
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.