کافه کومپیر استانبول

📅 انتشار : 1396/06/15 📅 بروزرسانی : 1402/06/21 ⏱ مطالعه : -1 دقیقه بازدید : 996

کافه کومپیر
غذا کافه کومپیر
موادها و منو کافه کومپیر
بهترین غذا کافه کومپیر

اگر از افراد محلی بپرسید بهترین محل برای خوردن کومپیر کجاست، پاسخ آن ها کافه کومپیر در نزدیکی سواحل ارتاکوی خواهد بود. ارتاکوی که در وسط تنگه ی بسفر واقع شده، به معنی دهکده ی میانی می باشد. این محله به خاطر گالری های هنری، کلاب ها، کافه ها، بار ها، رستوران ها، یکشنبه بازار و کومپیر  در بین گردشگران استانبول معروف است. کومپیر سیب زمینی پخته شده با کره و پنیر چدار است. پنیری نیمه سفت و به رنگ زرد کم رنگ که از شیر پاستوریزه نشده تهیه می شود. چاشنی روی کومپیر بر اساس خواسته و ذائقه ی شما متفاوت است. بعضی از چاشنی ها عبارتند از: مایونز، سس گوجه فرنگی، ترشی، ذرت شیرین، تکه های سوسیس، قارچ، سالاد روسی و بسیاری موارد دیگر.

تور استانبول - بهترین قیمت تور استانبول، خدمات عالی و تضمین کیفیت در لحظه آخر

مسیرهای دسترسی به کافه کومپیر استانبول

 برای این که از سلطان احمد به کافه کومپیر برسید، ابتدا با تراموآ به کاباتاش بروید و از آنجا سوار تاکسی شوید. اگر مبدأ شما میدان تقسیم است می توانید از همان جا سوار تاکسی شوید و با گذر از مسیری 4 کیلومتری در کنار مسجد دلمه باغچه، کاخ دلمه باغچه، موزه و گالری هنری Maritime، اسکله ی بشیکتاش و کاخ سیرجان (قابل بازدید نیست ولی چشم انداز زیبایی دارد.) که همگی در سمت راست جاده قرار دارند سمت دریا به ارتاکوی برسید. گزینه های زیادی در مجاورت پارک ییلدیز برای خوردن کومپیر وجود دارند. از طرف دیگر اگر از نظر زمانی تحت فشار نیستید و آمادگی پیاده روی طولانی را دارید، می توانید با انتخاب این مسیر بسیاری از نقاط دیدنی استانبول را ببینید.

شهر استانبول - معرفی کامل استانبول یکی از زیباترین شهر های ترکیه

منو کافه کومپیر استانبول

کافه کومپیر علاوه بر داشتن یک منوی عصرانه به همراه دسرهای خوشمزه با توجه به چشم انداز فوق‌العاده آن رو به ساحل ارتاکوی، تبدیل به یکی از جاذبه‌های گردشگری شهر استانبول نیز برای گردشگران تور استانبول گریده است. در سفر به استانبول ترکیه این کافه های ساحلی را از دست ندهید چون هم چشم انداز زیبا و هم شیرینی های خوشمزه و رنگی رنگی در منویشان وجود دارد. 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.4 از 5 | از 100 کاربران به کافه کومپیر