ویزای قطر

کشور قطر یکی از کشورهای نامی و مشهور در منطقه خاورمیانه می باشد که هر ساله تعداد زیادی از گردشگران جهانی این کشور را مقصد گردشگری خود قرار می دهند. با ما همراه باشید تا اطلاعاتی را در زمینه ویزای قطر برای شما کاربران عزیز شرح دهیم. برای سفر به کشور قطر داشتن ویزا پیش نیاز محسوب می شود و به همین دلیل باید قبل از سفر به آن برای درخواست ویزا اقدام کنید. قطر ویزاهای مختلفی دارد که در ذیل آن ها را نام می بریم:
ویزای افرادی که در "شورای همکاری خلیج فارس" عضویت دارند.
ویزای همراهان افرادی که در "شورای همکاری خلیج فارس" عضویت دارند.
ویزای تجاری و بازرگانی به منظور اشتغال
ویزا ترانزیت
ویزا مجدد
ویزا توریستی
ویزا توریستی فوری
ویزا بازدید
مدارکی که گردشگران و توریست های تور قطر برای گرفتن ویزای قطر باید در دست داشته باشند عبارت است از:
دو قطعه عکس
کپی کارت ملی و کپی شناسنامه
گذرنامه با دارا بودن اعتبار 6 ماهه
اصل پاسپورت با دارا بودن اعتبار 6 ماهه
رزرو کردن هواپیما و هتل مورد نظر
سند بانکی
مدارک مربوط به صدور ویزا
مدت زمانی که به طول می انجامد تا ویزای توریستی قطر صادر گردد 24 ساعت است و این نوع از ویزای قطر از زمان صدور تا 3 ماه اعتبار دارد. البته لازم به ذکر است که این نوع از ویزای قطر قابلیت تمدید ندارد. سایر اقسام ویزای قطر حدود 20 روز زمان احتیاج دارد تا صادر شود. در سال های اخیر دریافت ویزای قطر نسبت به ویزای سایر کشورها سهل تر شده و این امر سبب گشته که گردشگران ایرانی تور قطر را برای تفریح انتخاب کنند. البته شایان ذکر است که نزدیک بودن کشور ما به این کشور هم در محقق گشتن این امر بی تاثیر نبوده است.


امتیاز 5 از 5 | از بین 113 دهنده به امتیاز ویزای قطر
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
شبنم 22 مهر 1397
1
ممنون از مطلب خوبتون در مورد ویزای قطر
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری