ویزا هلند

هلند کشوری در اروپا غربی است که به کشور دوچرخه و پنیر و گل لاله معروف می باشد و تعداد بسیار زیادی از گردشگران برای همین موارد به این کشور جذب می شوند و برای بازدید این کشور اقدام به گرفتن ویزا هلند می کنند. از آن جایی که کشور هلند یکی از کشورهای جزء توافقنامه شینگن است، دریافت ویزا هلند از سفارت مربوطه، لازمه سفر به این کشور است.
انواع ویزا کوتاه مدت هلند:
دولت کشور هلند با توجه به نوع سفر مسافران تور هلند، ویزا ورود به این کشور را دسته بندی کرده است که این تقسیم بندی به شرح زیر می باشد: ویزا توریستی (کوتاه مدت شینگن): این نوع ویزا هلند برای افرادی که قصد سفر و بازدید از این کشور را دارند صادر می شود که ماکسیمم زمان اقامت با این ویزا 90 روزه مدت 180 روز می باشد. ویزا تجاری: این ویزا مختص افرادی است که برای جلسات و کنفرانس های کاری و تجاری قصد سفر به این کشور را دارند. ویزا ملاقات خانواده و وابستگان: این ویزا برای افرادی است که به منظور ملاقات و دید و بازدید بستگان سفر می کنند. ویزا ترانزیت فرودگاهی: این ویزا مخصوص مکان های ترانزیت بین المللی فرودگاه های حوزه شینگن است. ویزا ورود مجدد به هلند: این ویزا برای افرادی است که می خواهند از خاک کشور هلند برای رفتن به کشوری دیگر عبور کنند.
مدارک مورد نیاز برای گرفتن ویزا هلند عبارت اند از: فرم درخواست ویزا، شناسنامه، گذرنامه دارای اعتبار حداقل 6 ماه، دو قطعه عکس زمینه سفید، کپی بلیط رفت و برگشت، محل اقامت تقاضا کننده در طی سفر، مشخصات کامل متقاضی، بیمه مسافرتی، کارت کمک هزینه اجتماعی و گواهی تمکن مالی. هزینه صدور ویزا هلند بین 35 تا 60 یورو می باشد که البته عده ای با شرایط خاص از پرداخت آن معاف هستند. در آخر گردشگران تور هلند خوب است بدانید، حداقل مدتی که برای صدور ویزا به طول می انجامد 20 روز است. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 113 دهنده به امتیاز ویزا هلند
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
انسیه ملک 21 تیر 1397
4
سلام من حدود دو ما پیش برای ویزای توریستی هلند اقدام کردم تمام مدارکم کامل بود دعوتنامه و جاهم داشتم بلیط رفت و برگشتم یک ماه بود مدارک شغلی هم بردم ولی پرونده را نخواند ه رد کردند و ویزا توریستی به من ندادند نمیدانم چرا
جهانگیر 23 مرداد 1397
2
کسیکه دعوتنامه فرستاده میتواند وکیل بگیرد .معمولان جواب مثبت میدهند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری