ویزای اسپانیا


سفر به هر شهر و کشوری نیازمند دریافت ویزای آن مقصد می باشد، اسپانیا هم از این قاعده مستثنی نمی باشد و برای سفر کردن به آن، به هر قصد و نیتی که باشد، باید ویزای اسپانیا را تهیه نمایید. اسپانیا از کشورهای اروپایی است که عضو پیمان شینگن می باشد.
*انواع ویزای اسپانیا
ویزای توریستی
ویزای توریستی یا گردشگری یکی از محبوب ترین نوع ویزاهای اسپانیا است که گردشگران تور اسپانیا برای سفر به این کشور باید تهیه نمایند. این ویزا کوتاه مدت بوده و برای زمان معینی صادر می شود که گردشگران تور اسپانیا بیش از زمان تعیین شده نمی توانند در این کشور بمانند.
ویزای تحصیلی
ویزای ترانزیت
*مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای اسپانیا
مدارک لازم که افراد باید ارائه دهند عبارت است از:
- گذرنامه معتبر
- اصل شناسنامه و کپی آن
- 3 قطعه عکس
- مدارکی مبنی بر تمکن مالی
- بیمه نامه
- بلیط هواپیما و مدارک رزرو هتل
صدور ویزای اسپانیا بین 2 هفته تا 6 هفته زمان لازم دارد که بستگی به زمان سفر شما داشته، اگر بخواهید در زمان هایی که تقاضا برای سفر بالا می باشد، درخواست اخذ ویزا دهید، ممکن است زمان بیشتری سپری شود تا مدارک به طور دقیق بررسی گردد. صدور ویزای اسپانیا برای بزرگسالان 60 یورو و برای کودکان 35 یورو هزینه دارد.
*مراحل اخذ ویزای اسپانیا
ابتدا باید فرم تقاضای ویزا را دریافت نمایید و برای مصاحبه وقت تعیین کنید. لازم به ذکر است که بگوییم هر فرد باید یک فرم مجزا دریافت نماید. متقاضی باید در زمان مصاحبه ای که برای او تعیین شده به سفارت مراجعه کند و تمامی مدارک را با خود به همراه ببرد.
*آدرس سفارت اسپانیا در تهران
این سفارت در دروس، بلوار شهرزاد، خیابان شادی، کوچه اول شرقی، پلاک 10 واقع شده است.
تلفن: 22568681
ساعات کاری: 8 الی 14
وب سایت: www.exteriores.gob.es 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز ویزای اسپانیا
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری