هزینه خوراک در سوئد

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 285

سوئد یکی از کشورهای پرطرفدار و توریستی اروپا است که گردشگران می توانند سفری متفاوت و جالب را در آن تجربه کنند. گردشگران همواره جهت سفر و اقامت در سوئد، با هزینه هایی مانند اقامتگاه، خوراک، بازدید از مکان های دیدنی و غیره روبرو می شوند که خوب است پیش از سفر به این کشور اطلاعاتی راجع به آن ها داشته باشند. گردشگران در سوئد با رستوران ها و کافه های مختلفی روبرو می شوند که انواع غذاها و نوشیدنی های محلی و بین المللی را سرو می کنند. از اینرو، هزینه خوراک در سوئد یکی از مهم ترین فاکتورهای هزینه سفر می باشد. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه خوراک در سوئد بپردازیم.

ابتدا گردشگران تور سوئد لازم است بدانند جهت هزینه در سوئد می بایست از واحد پولی رایج کرون که با نماد SEK شناحته می شود استفاده کنند و اطلاعاتی که در این مطلب ارائه می شود مربوط به سال 2018 می باشد.

سوئد صدها رستوران دارد که هرکدام در نوع خود، بهترین غذاهای محلی، دریایی و بین المللی را با کیفیت های مختلف و در محیط های مختلف برای گردشگران سرو می کنند. گردشگران جهت میل کردن یک وعده غذایی در رستورانی معمولی و غیر لوکس، می بایست نزدیک به 300 کرون پرداخت کنند. این مبلغ با توجه به نوع غذای انتخابی و رستوران متغیر خواهد بود. لازم به ذکر است در سوئد رستوران هایی وجود دارد که ستاره میشلین دارند. این رستوران ها جزء لوکس ترین رستوران های سوئد بوده و همواره بهترین کیفیت غذا را برای گردشگران سرو می کنند که خوب است بدانید هزینه میل کردن یک وعده غذایی در این رستوران ها می تواند تا بیش از 1500 کرون نیز افزایش یابد که به موجب آن، هزینه خوراک در سوئد فزایش محسوسی را تجربه می کند.

همچنین گردشگران خوب است بدانند در کنار غذاها، نوشیدنی های مختلف از آب گرفته تا نوشیدنی های بین المللی بین 16 الی 80 کرون قیمت دارند.

در صورتیکه گردشگران تور سوئد قصد دارند تا در میان مارکت های شهر خوراک و مایحتاج مورد نیاز خود را تهیه کنند خوب است با قیمت برخی اقلام آشنا شوند:

قیمت یک لیتر شیر 10.90 کرون. یک کیلو پنیر، گوشت و مرغ به ترتیب 84.48، 93.35 و 139.83 کرون، قیمت یک کیلو از میوه جات و صیفی جات میانگین 25 کرون و قیمت نان هم میانگین 18 کرون می باشد.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/Useful-information-Tourist-content/5261-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%A7%DA%A9-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%88%D8%A6%D8%AF

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به هزینه خوراک در سوئد