بهترین فصل سفر به پادوا

پادوا یکی از شهرهای توریستی واقع در شمال ایتالیا است که سالانه گردشگران زیادی به این شهر سفر می کنند تا از بناهای تاریخی با قدمت و تاریخچه بی نظیر در کنار تفریحات مختلف شهر خاطره خوشی را برای خود به ثبت رسانند. ایتالیا به دلیل موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی که دارد، اکثر گردشگران قصد دارند بدانند با توجه به شرایط آب و هوایی شهر در فصول مختلف و همچنین جشن ها و فستیوال هایی که به لطف فرهنگ و آداب و رسوم مردم ایتالیا برگزار می شود، بهترین فصل سفر به پادوا چه زمانی است؟ در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی بهترین فصل سفر به پادوا بپردازیم.


بطور کلی اروپا یکی از مناطق سردسیر زمین است و ایتالیا هم مانند سایر کشورهای اروپا همواره از آب و هوای سردی برخوردار است اما برخلاف تصور، ایتالیا به دلیل اینکه در جنوب اروپا قرار دارد، آب و هوای معتدلی داشته و حتی طبق نظر گردشگران تور ایتالیا، در فصل تابستان گرمای طاقت فرسایی وجود دارد.

فصل زمستان در شهر پادوا دمای هوا به ندرت به بالای 5 درجه می رسد و میانگین 20 روز در فصل، این شهر شاهد بارش باران و برف فراوانی می باشد. در این فصل به دلیل اینکه حجم ورود گردشگران کاهش می یابد، اقامت در این شهر آسان بوده و علاوه بر آن، هزینه سفر به پادوا نیز کاهش محسوسی نسبت به سایر فصول دارد. همچنین لازم به ذکر است در اوایل فصل زمستان و ماه ژانویه، دو جشن مهم در پادوا و سراسر ایتالیا برگزار می شود که یکی جشن کاپودانو به مناسب سال نو و دیگری جشن لابفانا به مناسب جشن اپیفانی به ترتیب در روز های 1 و 6 ژانویه برگزار می شوند.

فصل تابستان طبق نظر اکثر گردشگران تور پادوا بهترین فصل سفر به این شهر است زیرا سرمای سایر فصول در تابستان وجود نداشته و گردشگران می توانند به راحتی در سطح شهر قدم زده و از مکان های دیدنی پادوا بازدید کنند. همچنین در این فصل روز The Assumption of the Virgin که 15 آگوست می باشد یکی از روز های مهم برای مردم ایتالیا است.

فصول بهار و پاییز را می توان بهترین فصل سفر به پادوا نامید. این فصول نه هوای سرد زمستان و نه هوای گرم تابستان دارند. همچنین حجم ورود گردشگران تور پادوا به این شهر کمتر از فصل تابستان بوده و در کنار آن، جشن ها و روزهای مهم زیادی هم وجود دارد که می توان به روز مسیحیان، یکشنبه عید پاک، روز آزادی ایتالیا و غیره اشاره کرد.

گزارش مشکل
گالری تصاویر
درج نظر