هزینه حمل و نقل در پاتایا

هزینه حمل و نقل در پاتایا یکی از مواردی است که گردشگران تور پاتایا پیش از سفر باید مورد بررسی قرار دهند، در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کاربردی در رابطه با هزینه حمل و نقل در پاتایا در اختیار کاربران لحظه آخری قرار دهیم به همین جهت اگر قصد سفر با تور پاتایا را دارید در ادامه این مقاله لحظه آخر را همراهی کنید.
سیستم حمل و نقل عمومی شهر پاتایا شامل سانتیاگو یا مینیی بوس، اتوبوس های محلی، تاکسی موتور و تاکسی می باشد که در این مقاله هزینه استفاده هر یک از آن ها را بررسی خواهیم کرد.
سانتیاگو با مینی بوس:
این وسیله نقلیه که در مسیر های ویژه ای تردد می کند یکی از معمول ترین و کاربردی ترین وسیله های موجود در این شهر به شمار می آید لازم به ذکر است که کرایه مینی بوس های پاتایا بسته به مسیری که با آن ها طی می کنید متفاوت می باشد اما به طور کلی کرایه مینی بوس برای مسیر های کوتاه حدود 10 بات (واحد پول تایلند) و برای مسیر های بلند حدود 20 بات می باشد.
اتوبوس های محلی:
اتوبوس های شهر پاتایا در سه مسیر مشخص تردد می کنند و به اندازه سانتیاگو محبوب نیستند و شاید علت این امر کرایه گران تر اتوبوس ها می باشد. برای استفاده از اتوبوس های شهر پاتایا باید حدود 30 بات پرداخت کنید.
تاکسی موتور:
این وسیله را می توان سریع ترین وسیله نقلیه موجود در شهر پاتایا دانست، اگر عجله دارید استفاده از تاکسی موتور ها می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد اما از ایمنی پایین تاکسی موتور ها غافل نشوید، همچنین باید بدانید که کرایه تاکسی موتور ها بسته به مسیر بین 30 تا 40 بات متفاوت می باشد.
تاکسی:
تاکسی ها گران ترین وسیله حمل و نقل هر شهر به شمار می آیند، در شهر پاتایا نیز اینگونه است و گردشگران تور پاتایا برای استفاده از تاکسی ها باید بیش از 275 بات هزینه کنند.
اگر قصد دارید در تور پاتایا برای حمل و نقل خودرو یا موتور سیکلت کرایه کنید باید بدانید که کرابه هر یک از این وسیله ها به ازای هر روز به شرح زیر می باشد:

موتور: بسته به نوع موتور بین 90 تا 2200 بات
خودرو: بسته به نوع اتومبیل بین 550 تا 2000 بات
امیدواریم این مقاله در سفر با تور پاتایا برای کاربران لحظه آخری مفید واقع شود.


امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به هزینه حمل و نقل در پاتایا
گالری تصاویر ویدئو ها

نظرات کاربران

رامبد 26 دی 97
1
اگه میخواین تجربه شهربازی داشته باشین تاکسی موتور بگیرید. اینجوری هم هزینه حمل و نقل در پاتایا رو کم کردین هم یه شهربازی رفتین. من که سکته کردم سوار شدم 😂
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.