هزینه سفر به زاگرب

هزینه های سفر یکی از مواردی است که پیش از سفر باید به آن توجه کنیم به همین جهت در این مقاله قصد داریم هزینه سفر به زاگرب را بررسی کنیم بنابراین اگر قصد سفر با تور زاگرب را دارید در ادامه با لحظه آخر همراه باشید تا از هزینه سفر به زاگرب مطلع شوید.
هزینه های سفر به این شهر شامل هزینه های اقامت، غذا، حمل و نقل و غیره می باشد که در ادامه هر یک از آن ها را شرح خواهیم داد.
هزینه های اقامت در زاگرب:
در این شهر اقامتگاه های متعددی وجود دارد که گردشگران با توجه به بودجه ای که برای سفر با تور زاگرب در نظر گرفته اند می توانند یکی از آن ها را برای اقامت انتخاب کنند.
خوب است بدانید هزینه اقامت در هاستل های این شهر بسته به نوع و موقعیت مکانی هاستل، به ازای هر شب بین 100 تا 350 کونا می باشد همچنین لازم به ذکر است که این رقم برای هتل های لوکس زاگرب بیش از 800 کونا می باشد.
هزینه غذا در زاگرب:
هزینه های غذا در این شهر بسیار متفاوت می باشد به طور مثال گردشگران تور زاگرب رستوران های محلی این شهر را برای صرف غذا انتخاب کنند باید حدود 60 کونا برای یک وعده بپردازند این رقم برای رستوران ها لوکس حدود 300 کونا و در رستوران های میان رده حدود 120 کونا می باشد.
هزینه حمل و نقل در شهر زاگرب:
سیستم حمل و نقل این شهر شامل اتوبوس، تراموا قطار و تاکسی می باشد که قیمت بلیط اتوبوس، تراموا و قطار یکسان و بین 10 تا 15 کونا می باشد. اما اگر در سفر با تور زاگرب از تاکسی های این شهر برای تردد استفاده کنید باید برای هر مسیر کوتاه حدود 30 کونا بپردازید لازم به ذکر است هزینه کرایه اتومبیل در شهر زاگرب بسته به نوع اتومبیل به ازای هر روز بین 450 تا 800 کونا متغییر می باشد.
امیدواریم با مطالعه این مقاله از هزینه سفر به زاگرب مطلع شوید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 108 دهنده به امتیاز هزینه سفر به زاگرب
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
الهام 1 آبان 1397
3
برای دو نفر هزینه سفر به زاگرب تقریبا چه حدودی در میاد؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری