امتیاز 5 از 5 | از بین 108 امتیاز دهنده به هزینه سفر به زاگرب

هزینه سفر به زاگرب

هزینه های سفر یکی از مواردی است که پیش از سفر باید به آن توجه کنیم به همین جهت در این مقاله قصد داریم هزینه سفر به زاگرب را بررسی کنیم بنابراین اگر قصد سفر با تور زاگرب را دارید در ادامه با لحظه آخر همراه باشید تا از هزینه سفر به زاگرب مطلع شوید.
هزینه های سفر به این شهر شامل هزینه های اقامت، غذا، حمل و نقل و غیره می باشد که در ادامه هر یک از آن ها را شرح خواهیم داد.
هزینه های اقامت در زاگرب:
در این شهر اقامتگاه های متعددی وجود دارد که گردشگران با توجه به بودجه ای که برای سفر با تور زاگرب در نظر گرفته اند می توانند یکی از آن ها را برای اقامت انتخاب کنند.
خوب است بدانید هزینه اقامت در هاستل های این شهر بسته به نوع و موقعیت مکانی هاستل، به ازای هر شب بین 100 تا 350 کونا می باشد همچنین لازم به ذکر است که این رقم برای هتل های لوکس زاگرب بیش از 800 کونا می باشد.
هزینه غذا در زاگرب:
هزینه های غذا در این شهر بسیار متفاوت می باشد به طور مثال گردشگران تور زاگرب رستوران های محلی این شهر را برای صرف غذا انتخاب کنند باید حدود 60 کونا برای یک وعده بپردازند این رقم برای رستوران ها لوکس حدود 300 کونا و در رستوران های میان رده حدود 120 کونا می باشد.
هزینه حمل و نقل در شهر زاگرب:
سیستم حمل و نقل این شهر شامل اتوبوس، تراموا قطار و تاکسی می باشد که قیمت بلیط اتوبوس، تراموا و قطار یکسان و بین 10 تا 15 کونا می باشد. اما اگر در سفر با تور زاگرب از تاکسی های این شهر برای تردد استفاده کنید باید برای هر مسیر کوتاه حدود 30 کونا بپردازید لازم به ذکر است هزینه کرایه اتومبیل در شهر زاگرب بسته به نوع اتومبیل به ازای هر روز بین 450 تا 800 کونا متغییر می باشد.
امیدواریم با مطالعه این مقاله از هزینه سفر به زاگرب مطلع شوید.

نظرات مردم درباره هزینه سفر به زاگرب

الهام 1 آبان 97
3
برای دو نفر هزینه سفر به زاگرب تقریبا چه حدودی در میاد؟
درج نظر