امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه سفر به لیون

هزینه سفر به لیون

شهر لیون واقع در کشور فرانسه، یکی مقاصد مهم گردشگری در این شهر محسوب می شود. این شهر در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است. همین امر سبب شده سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید و تفریح در این شهر به فرانسه سفر کنند. یکی از مسائلی که گردشگران قبل از سفر خود باید در رابطه با آن تحقیق کنند هزینه سفر به لیون می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با هزینه سفر به لیون در اختیار شما قرار دهیم.
به طور کلی هزینه ها در شهر لیون کمی بالا بوده و واحد پول رسمی این شهر یورو می باشد. گردشگران تور فرانسه لازم است بدانند که هزینه سفر به لیون در فصل تابستان که گردشگران بسیاری به این شهر سفر می کنند، بالا می رود و در فصل زمستان به پایین ترین حد خود می رسد.
هزینه تور لیون در طول سال متفاوت بوده و در اکثر مواقع بالای 2 میلیون تومان می باشد.
هزینه اقامت در این شهر برای گردشگران تور لیون با توجه به نوع هتل متفاوت است. هزینه هر شب اقامت در هتل های یک ستاره این شهر از 31 یورو، هتل های 2 ستاره از 34  یورو، هتل های 3 ستاره از 40 یورو، هتل های 4 ستاره از 57 یورو و هتل های 5 ستاره از 150 یورو شروع می شود.
هزینه خورد و خوراک در این شهر در رستوران های مختلف، متفاوت است. به طور کلی هزینه صرف یک وعده غذا در رستوران های ارزان قیمت این شهر 12 یورو و در رستوران های متوسط در حدود 25 یورو می باشد. همچنین هزینه صرف غذا در رستوران مک دونالد در حدود 8 یورو است.
هزینه استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در این شهر نسبتا مناسب می باشد. قیمت بلیط تک سفره اتوبوس 1/80 یورو است، همچنین هزینه اولیه استفاده از تاکسی 2 یورو و برای هر کیلومتر مسیر 1/78 یورو به هزینه اولیه اضافه می شود.

نظرات مردم درباره هزینه سفر به لیون

رژین 28 مرداد 97
4
هزینه سفر به لیون فوق العاده بالاست اما اگه بتونید یه تور خوب با هتل مناسب پیدا کنید در صرفه جویی هزینه های خیلی کمکتون می کنه
شهاب 6 مرداد 97
3
هزینه سفر به لیون به یه کنار هزینه ی تاکسی و رفت و اومدش یه طرف دیگه خدایی انقدر که زیاد و سنگینه
درج نظر