امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین فصل سفر به مینسک

بهترین فصل سفر به مینسک

شهر مینسک پایتخت کشور بلاروس است که جاذبه های گردشگری جذابی را در دل خود جای داده است و سالانه جهانگردان زیادی از این منطقه بازدید می کنند. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم که مطالبی در زمینه بهترین فصل سفر به مینسک در اختیار کاربران گرامی سایت قرار دهیم.
در حالت کلی شهر مینسک دارای آب و هوای قاره ای و مرطوب است. دمای این شهر در فصل زمستان کاهش محسوسی پیدا می کند و میانگین دما در فصل زمستان حدود منفی 5 درجه و در تابستان حدود 19 در جه سانتی گراد است. سرمای فصل زمستان به اندازه ای زیاد است که برای گردشگران تور بلاروس کمی آزار دهنده است. در فصل پاییز و زمستان شهر مینسک بارانی می باشد و گردشگران تور مینسک می توانند از تماشای بارانی زیبا لذت ببرند. سردترین ماه در این شهر دی و گرم ترین ماه تیر و مرداد است و بیشترین میزان بارش در ماه های اردیبهشت و خرداد رخ می دهد. در بازه زمانی تیر تا شهریور آب و هوای بسیار خوبی در شهر مینسک برقرار است که می توان گفت فصل تابستان بهترین فصل سفر به مینسک است. در این فصل که دمای هوا متعادل است، می توانید از جاذبه های دیدنی شهر مانند: قلعه میر مینسک، کلیسا قرمز، باله و اپرای ملی مینسک، قلعه نسویژ، موزه جنگ مینسک، خاتین و موزه هوا فضای مینسک بازدید کنید و ساعات خوشی را سپری کنید.
هتل های شهر مینسک در ماه های پرتوریست خدمات بیشتر و بهتری ارائه می دهند که گردشگران تور مینسک می توانند اقامت خوب و خوشی را در آن ها تجربه کنند. در این شهر هزینه های اقامت نسبتا ارزان بوده و در هر فصلی که به مینسک سفر کنید، با قیمتی مناسب می توانید هتل رزرو کنید و سفر خوبی را برای خود رقم بزنید. 

نظرات مردم درباره بهترین فصل سفر به مینسک

یسنا 28 مرداد 97
4
ار نظر من بهترین فصل سفر به مینسک فقز اردیبهشت هست هوا واقعا خوب و عالی میشه
رضا 6 مرداد 97
2
بهترین فصل سفر به مینسک تابستون هست هواش خیلی خوب و ایده آله
درج نظر