امتیاز 5 از 5 | از بین 102 امتیاز دهنده به بهترین فصل سفر به بلژیک

بهترین فصل سفر به بلژیک

کشور بلژیک یکی از مقاصد زیبای گردشگری قاره اروپا می باشد. البته به دلیل بالا بودن هزینه ها در این شهر گردشگران زیادی برای دیدن از جذابیت های بسیار این کشور نمی آیند. از ویژگی های بلژیک می توان فرهنگ و تاریخ و تنوع غذایی بالا نام برد.
اگر شما نیز از علاقه مندان سفر به بلژیک هستید، با ما در این مقاله همراه باشید تا از بهترین فصل سفر به بلژیک مطلع شوید.
اگر قصد سفر به این کشور را دارید لازم است از وضعیت آب و هوایی آن مطلع شوید.
به طور کلی اختلاف دمای زیادی بین نواحی کوهستانی و ساحلی وجود دارد، اما هوا در دو ناحیه معتدل است.
گرمترین ماه های سال در بلژیک، جولای و آگوست بوده و میانگین دما در این ماه ها در حدود 22 درجه سانتی گراد است. همچنین سرد ترین ماه های سال در این کشور دستامبر و ژانویه می باشند، میانگین دما در این ماه ها حدود 6 درجه سانتی گراد است.
در فصل بهار آب و هوای این کشور نسبتا مناسب است، اما ممکن است گاهی تغییر ناگهانی داشته باشد.
فصل تابستان بهترین فصل سفر به بلژیک برای گردشگران تور اروپا می باشد که به بلژیک می آیند و قصد استفاده از رستوران های فضای باز، شنا کردن و آفتاب گرفتن به این کشور می آیند، می باشد. تابستان تا ماه سپتامبر به طول می انجامد.
با نزدیک شدن به فصل زمستان هوا کمی سرد و ابری می شود. به طور کلی در تمام فصل ها در این کشور باران می بارد اما در فصل زمستان بارش باران بیشتر می شود. در این فصل نواحی ساحلی آب و هوای تقریبا مناسب اما بارانی دارد. در نواحی کوهستانی هوا بسیار سرد بوده و دریاچه ها یخ می زنند. همچنین برای گردشگران تور بلژیک که علاقه مند به اسکی هستند، زمستان بهترین فصل سفر به بلژیک است.
به طور کلی بهترین فصل سفر به بلژیک را می توان ماه های آوریل تا اکتبر دانست. اگر به موسیقی علاقه مند هستید، ماه آوریل را برای سفر خود انتخاب کنید و از فستیوال های موسیقی لذت ببرید. همچنین شلوغ ترین زمان سال در این کشور ماه های آگوست و جولای می باشند، زیرا بهترین وضعیت آب و هوایی را در بین ماه های دیگر دارند. با توجه به گران بودن هزینه ها در این کشور بهتر است ماه های خلوت تر را برای تور بلژیک انتخاب کنید که برای بلیط، هتل و همچنین خورد و خوراک هزینه کمتری بپردازید.

نظرات مردم درباره بهترین فصل سفر به بلژیک

اشرفی 1 آبان 97
2
بهترین فصل سفر به بلژیک ماه آوریل هست من رفتم و واقعا هم خوشحالم که این تایم رفتم
درج نظر