امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به سفر ارزان به روسیه

سفر ارزان به روسیه

روسیه از جمله کشور هایی است که سفر به آن اغلب پر هزینه بوده و سفر ارزان به روسیه نیازمند اطلاعاتی دقیق از هزینه ها در این کشور می باشد. با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی مفید درباره سفر ارزان به روسیه در اختیارتان قرار دهیم.
هزینه ویزا و بلیط
دریافت ویزا روسیه نیز مانند ویزا همه کشور ها دارای هزینه می باشد که این هزینه بسته به نوع ویزا بین 300 تا 600 هزار تومن متغیر است. به طور دقیق تر هزینه ویزا توریستی عادی روسیه حدود 370 هزار تومان، هزینه ویزا فوری روسیه حدود 580 هزار تومن و هزینه ویزا توریستی روسیه برای اقامت 1 ماهه حدود 430 هزار تومن می باشد. با این تفاسیر برای سفر ارزان به روسیه بهتر است از ویزا توریستی عادی و برای تهیه بلیط از تور لحظه آخری استفاده کنید.

هزینه اقامت
همان طور که پیش از این اشاره کردیم به طور کلی سفر به روسیه سفری پر هزینه است اما گردشگران تور روسیه می توانند با اقامت در هاستل ها و با پرداخت تنها 30 هزار تومان، بخش عظیمی از هزینه ها را کاهش داده و سفری ارزان به روسیه را تجربه کنند.
هزینه خورد و خوراک
با اقامت در هاستل ها به طور طبیعی هزینه خورد و خوراک شما نیز کاهش خواهد یافت و این به دلیل مجهز بودن هاستل ها به آشپزخانه می باشد. اما اگر به خوردن غذا در رستوران ها علاقه مندید، باید بگوییم قیمت رستوران های لوکس در روسیه بسیار بالاست، اما شما می توانید از بیزنس لانچ ها در رستوران ها استفاده کنید. Business Lunch، همان طور که از نام آن مشخص است غذا هایی است با قیمت پایین و مناسب برای کارمندان و افراد پر مشغله. گردشگران تور روسیه با استفاده از بیزنس لانچ در طول سفرشان، می توانند سفر ارزان به روسیه را تجربه کنند.
هزینه بازدید از جاذبه های گردشگری
بر خلاف هزینه بالای ویزا، اقامت و خوراک در روسیه، بازدید از جاذبه های گردشگری روسیه به مراتب ارزان است. برای مثال بازدید از مجسمه یادبود آلیوشا، کلیسای جامع کازان و یا دریاچه بایکال ارزان بوده و حتی بازدید از بسیاری از موزه ها و کلیسا های این کشور رایگان است.

نظرات مردم درباره سفر ارزان به روسیه

نازیلا 1 آبان 97
0
سفر ارزان به روسیه زمانی میسره که بتونید بلیت خوب و ارزون بگیرید
درج نظر