امتیاز 5 از 5 | از بین 113 امتیاز دهنده به اقامت در هند

اقامت در هند

هندوستان نیز مانند دیگر کشورها، مجموعه ای گسترده از گزینه های مختلف اقامتی است. بسیاری از این اقامتگاه ها از نظر تاریخی و همچنین جزئیات معماری به اندازه ای زیبا هستند، که چشم هر بیننده ای را به خود خیره میکند. این چشم اندازها هر کدام به تنهایی یک مقصد گردشگری محسوب میشوند. معمولا  گردشگران تور هند برای اقامت در هند باید قبل از سفر خود، به فکر یک اقامتگاه مناسب باشند. در ادامه با لحظه آخر همراه ما باشید تا اطلاعات مفیدی در مورد اقامت در هند، در اختیارتان قرار دهیم.
در کشور هند از هتل های پنج ستاره لوکس گرفته تا کاخ هایی که در فیلم های سینمایی مشاهده می کنید و همچنین قلعه هایی که از دوران آغاز تجارت ادویه تا به امروزبوده،  هر یک به تنهایی، احساس خوبی را به شما منتقل خواهد کرد.

هتل ها، کاخ ها و قلعه ها
کشور هندوستان دارای  لوکس ترین هتل های جهان است. معمولا گردشگران تور هند قبل از سفر خود، محل اقامت در هند را مشخص میکنند. از میان این هتل ها می توان به هتل هایی مانند : منسینق جیپور، لالیت جیپور، کورتیارد بای و همچنین جیپی پالاس اشاره کرد. سایر هتل ها مانند کاخ و برج تاج محل در بمبئی نیز به عنوان سمبل های جهانی هندوستان به حساب می آیند.
بسیاری از هتل های زنجیره ای لوکس جهان در هندوستان شعبه دارند، که در میان این هتل های زنجیره ای می توان، به هتل های اوبروی، کاخ ها و اقامتگاه های تاج محل و همچنین تعدادی دیگر از این هتل های لوکس و بین المللی اشاره کرد. در اینجا مهم این است که گردشگران تور هند، اقامت خود را در کجا انتخاب می کنند.
هتل های دولتی و خانه های ییلاقی
این نوع اقامت در هند به اندازه هتل ها هیجان انگیز به نظر نمی رسد. کشور هند تعداد بسیار زیادی، هتل و همچنین اقامتگاه میان رده و مناسب، برای بودجه های محدود دارد که این هتل ها و اقامتگاه ها، توسط دولت های محلی و همچنین سازمان های گردشگری دولتی هندوستان اداره می شوند.

نظرات مردم درباره اقامت در هند

صفایی 30 مهر 97
4
اقامت در هند فقط برای چند روز خوبه و به صورت دائم به درد نمی خوره
درج نظر