سفر ارزان به یونان

آتن پایتخت کشور یونان میزبان بزرگ ترین آثار معماری باستانی می باشد به طوری که بیش تر گردشگرانی که به یونان سفر می کنند آتن اولین مقصدشان می باشد.بدون شک کشور یونان بهترین مقصد برای کسانیست که علاقه مند به تاریخ و فرهنگ می باشد به همین دلیل در این بخش از لحظه آخر می خواهیم گردشگران تور یونان را با سفر ارزان به یونان بیش تر آشنا کنیم.
اساسی ترین راه برای سفر ارزان به یونان انتخاب محل اقامت می باشد که خوشبختانه در یونان انواع هاستل های ارزان قیمت وجود دارد که اتاق های اشتراکی 12 یورو و اتاق های خصوصی 30 یورو شروع می شود.گردشگران عزیز مطلع باشند که در سال های اخیر هاستل های جدید در نزدیکی آکروپلیس تاسیس گردیده که انتخاب مناسبی می باشد.
یکی دیگر از راه های سفر ارزان به یونان خورد و خوراک شما در طول سفرتان می باشد.کاربران لحظه آخر که می خواهند به میزان قابل توجهی هزینه های سفر خود را کاهش دهند میل کردن جایرو که همانند کباب ترکی می باشد.شما با پرداخت 4 یورو و یا حتی کمتر می توانید این غذای لذیذ و خوش عطر را میل کنند.همچنین اگر می خواهید بیش تر صرفه جویی کنید مواد غذایی بخرید و خودتان آشپزی کنید.
یکی از راه های صرفه جویی دیگر استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی می باشد اما در هنگام استفاده از آن ها خیلی مراقب وسایل شخصی و اموالتان باشید.
اگر مکان اقامت زیاد برایتان مهم نیست بهتره که در محله ی اومانیا اقامت داشته باشید گرچه این محله زیبا ترین محله ی یونان محسوب نمی شود اما محل مناسبی برای کسانیست که محدودیت بودجه دارند به تعبیر دیگر می توان گفت یکی از ارزان ترین مقاصد کشور یونان می باشد که با کمترین بوجه می توانید اقامت خوب و آسوده خاطری داشته باشید.


امتیاز 5 از 5 | از بین 101 دهنده به امتیاز سفر ارزان به یونان
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
نیوتیش 30 مهر 1397
4
اگر راه های صرفه جویی در سفر رو بدونید قطعا می تونید سفر ارزان به یونان خوب و کم هزینه ای رو داشته باشید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری