سفر به اروپا

سفر به اروپا یکی از مقاصد گردشگری  جذابی است که سالانه هزاران نفر را به خود جذب می کند، برای تمام افراد سفر به دور اروپا میتوانند یه تجربه فراموش نشدنی باشد از مناظر زیبای پاریس گرفته تا سواحل یونان، جاذبه ها گردشگری اروپا هستند. هر کدام از کشورها به طور شگفت انگیزی با کشور دیگر متفاوت است، این قاره زیبا وسرسبز، سواحل زیبا، معماری های باشکوه وقدیمی دارد که دیدن آن خالی از خالی از لطف نیست.هزینه های معمول در سفر به اروپا
اگر می خواهید سفری به اروپا داشته باشید توصیه میشود که در فصل گران سفر نکنید. فصل تابستان اوج مسافرت ها می باشد، بنابراین سفر کردن در فصل پاییز و بهار زمان مناسبی است که می توانیید سفر ارزان تری داشته باشید.
هزینه هتل ها
قیمت هتل ها با توجه به کیفیت، محبوبیت و تعداد اتاق های یک هتل بستگی دارد. به طور مثال پاریس گران ترین هتل و آتن ارزان ترین اتاق ها را دارد، هزینه محوطه های اردوگاهی برای هر شب بین نه تا پانزده یورو است.
غذا 
در سفر به اروپا میتوانید از مغازه های کوچک ساندویچ، برش های کوچک پیتزا و سوسیس و غذا های محلی تهیه کنید. این مغازه های کوچک غذاهایی ارزان تری را ارائه می دهند. غذا های شرق اروپا ارزان تر از غرب اروپا می باشد.
حمل و نقل
اصولا حمل و نقل در تور اروپا با تراموا و قطار است. هزینه قطارهای بین شهری در شهر های مختلف اروپا با هم فرق دارند.هزینه قطارهای سریع السیر با قطار های عادی تفاوت دارند. در اغلب مکان های گردشگری مانند رستوران ها و مکان های تجاری تاکسی های زرد رنگی ایستادن که در اغلب اوقات با نرخ بسیار بالاتری نسبت به دیگر تاکسی ها نرخ را محاسبه می کنند.
ارزان تر خرید کنید
برای خرید سوغات در شهر های خاص به بازار های اصلی رجوع کنید، معمولا فروشگا های صنایع دستی در دسترس تر هستند ولی قیمت کالا هایشان گران تر است.  گردشگران تور اروپا خرید کردن را به شب موکول نکنید چون زمان کاری هر کشور متفاوت است.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره سفر به اروپا

پریا 8 آذر 96
1
در اروپا هتل های ارزون هم پیدا میشه؟
سینا 8 آذر 96
0
کدام کشور در سفر به اروپا قیمتش از همه ارزان تره
درج نظر