امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به پرتغال

بهترین زمان سفر به پرتغال

از آنجایی که کشور پرتغال یکی از کشورهای توریستی است و مورد استقبال گردشگران زیادی قرار می گیرد بهتر است قبل از سفر به این کشور بی نظیر از بهترین زمان سفر به پرتغال با خبر شوید. کشور پرتغال آب و هوایی مدیترانه ای دارد و گرم ترین کشور قاره اروپا می باشد. در فصل بهار با آب و هوایی کاملا معتدل و مطلوبی همراه است همچنین از گردشگران کمی برخوردار بوده و قیمت ها نیز مناسب و نسبتا گران می باشند، میانگین دما در این فصل حدود 25 درجه بالای صفر می باشد و گاهی اوقات نیز با بارش محدود باران و بادهای بهاری خنک همراه می شود، می توان گفت بهترین زمان سفر به پرتغال می باشد.

محبوب ترین فصل این کشور میان گردشگران تور پرتغال فصل تابستان است که با شلوغی و ازدحام چشم گیری مواجه می باشد. همچنین قیمت های هتل، مراکز تفریحی و غیره گران می باشند که ممکن است برای هر توریستی خوشایند نباشد. گرمای فصل تابستان در اواسط خود به گرم ترین نقطه می رسد و گاهی بسیار طاقت فرسا است، به گونه ای شاید توانایی قدم زدن و طبیعت گردی را از گردشگران بگیرد. اما با این حال سواحل این کشور بسیار شلوغ بوده و اکثر گردشگران این فصل را دوست دارند. دمای هوا به علت گرمی زیاد گاهی به 40 درجه هم می رسد که اکثرا آزار دهنده است. فصل پاییز هم یکی از فصل های معتدل است که آب و هوایی خوب و دلنشینی دارد، در این فصل گرما به آهستگی کم شده و رو به سرما می رود همین امر سبب می شود تا دمای هوا مناسب و نسبتا خنک باشد، همچنین در اواخر این فصل با بارش باران رو به رو خواهیم بود.

فصل زمستان سرما به کشور رو می آورد و مناطق شمالی کشور را از برف سفید پوش می کند همچنین در مناطق مرکزی و جنوبی با بارش سنگین باران همراه است، برخی از توریست ها به این فصل علاقه دارند و به دلیل ارزان بودن قیمت ها و آب و هوای سردی که دارد به کشور پرتغال سفر می کنند. بهترین زمان سفر به پرتغال فصل های بهار و پاییز می باشند که دارای آب و هوایی معتدل و قیمت هایی مناسب هستند. اما اگر به تفریحات ساحلی و دریایی علاقه دارید و به شلوغی اهمیت نمی دهید می توانید در فصل تابستان سفر کنید.

نظرات مردم درباره بهترین زمان سفر به پرتغال

جهانگیر 29 مهر 97
3
بهترین زمان سفر به پرتغال که می گید می تونه تموم فصل ها باشه به سلیقه توریست ها بستگی داره
درج نظر