میدان شان دو مارس

یکی از میدان های مهمی که در شهر پاریس وجود دارد "میدان شان دو مارس" نام دارد. این میدان دارای فضای سبز گسترده ای است که جلوه ای تماشایی به محیط اطراف بخشیده است. وسعت میدان شان دو مارس در حدود 24 هکتار می باشد.

 

 

 

در این میدان نیز همچون میدان کنکورد، مراسمات و اتفاقات بسیار مهمی صورت گرفته که از میان آن ها می توان به اولین جشن ملی فرانسه، برگزاری نمایشگاه بین المللی پاریس، گردن زدن اولین شهردار پاریس و قتل عام مردم در انقلاب فرانسه اشاره کرد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید اولین بالن ساخته شده با گاز هیدروژن در این میدان به پرواز درآمد. این میدان از جاهای دیدنی پاریس به حساب می آید.

برج ایفل را می توانید از این محوطه دل انگیز به تماشا بنشینید و عکس های بسیار زیبایی را ثبت کنید.

 

 

آدرس: پاریس/ مابین برج ایفل و مدرسه نظامی پاریس

وب سایت: www.paris.fr


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز میدان شان دو مارس
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری