آدرس موزه باستان شناسی اودسا

موزه ها یکی از جاذبه های گردشگری محبوب در نقاط مختلف جهان می باشند. شهر اودسا در کشور اکراین یکی از شهر های قدیمی و زیبا در این کشور به حساب می آید، در این شهر موزه های بسیاری وجود دارد، یکی از موزه های محبوب در این شهر موزه باستان شناسی اودسا می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با آدرس موزه باستان شناسی اودسا در اختیار شما قرار دهیم.آدرس موزه باستان شناسی اودسا:
موزه باستان شناسی شهر اودسا واقع در خیابان Lanzheronovskaya در سال1825 میلادی افتتاح شده است. گردشگران تور اودسا جالب است بدانند که ساختمان این موزه یکی از قدیمی ترین بنا ها موجود در کشور اکراین محسوب می شود، این بنا دو طبقه بوده و در مجموع دارای 10 اتاق نیز می باشد. در سال 1883 میلادی بخش های مختلفی به موزه باسنان شناسی اضافه شده و آثار موجود در آن تکمیل گشته است. 
در این موزه بیش از 160 هزار آثار قدیمی و تاریخی نگهداری می شود، از محبوب ترین آثار موجود در این موزه می توان به مدال ها و سکه های قدیمی اشاره کرد. گردشگران تور اکراین لازم است بدانند که آثار موجود در این موزه متعلق به کشور های مصر، ایتالیا، قبرس، یونان و چندین کشور دیگر می باشد. تاریخچه برخی از آثار موجود در این موزه به عصر حجر باز می گردد.یکی از بخش های محبوب در این موزه را می توان کتابخانه قدیمی آن دانست که شامل بیش از 33 هزار جلد کتاب کمیاب و قدیمی می باشد. از دیگر بخش های موزه باستان شناسی اودسا می توان به نمایشگاه بولتنکو ام اف و بخش ترمیم آثار باستانی اشاره کرد. 
آدرس موزه باستان شناسی اودسا: Lanzheronovskaya St., 4, Odessa, Ukraine
ساعت بازدید: گردشگران تور اودسا می توانند از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر از این موزه بازدید کنند.
تلفن: برای هماهنگی و خرید بلیط موزه باستان شناسی اودسا می توانید با شماره 482220171 380+ تماس حاصل فرمایید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز آدرس موزه باستان شناسی اودسا
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری