موزه روسنگارت

سوئیس یکی از خوش منظرترین کشورهای دنیا می باشد که نظیر مناظر طبیعی موجود در آن را در هیچ کجای دنیا نمی توانید ببینید. جاذبه های گردشگری بی همتایی در این کشور وجود دارد. در این بین موزه روسنگارت در شهر لوسرن توانسته توجه بسیاری از توریست ها را به خود جلب نماید. موزه روسنگارت را به نام موزه هنر نوین لوسرن نیز می شناسند.
موزه روسنگارت در واقع خانه پدری آنجلا روسنگارت بوده که به دلیل علاقه شدید او به سبک هنری پست امپرسیونیست، آن را به موزه تبدیل کرد. بازدید از این موزه بی نظیر، برای علاقه مندان به این سبک خاص بسیار جذاب است به طوری که سالانه تعداد بی شماری از گردشگران تور لوسرن نیز از این مکان دیدن به عمل می آورند.
برخی از مهم ترین آثاری که در موزه روسنگارت قرار دارد و نظر گردشگران تور سوئیس را به خود جلب نموده منصوب به هنرمندان معروفی نظیر: پابلو پیکاسو، براک، کاندینسکی، پله کله، سزان، براک، لژه، ماتیس، مونه، میرو و شاگال می باشد که اکثر آن ها در قرون 19 و 20 فعالیت داشته اند. آثاری که از پیکاسو در این مجموعه هنری قرار دارد، غالبا بعد از سال 1938 طراحی شده اند.
بخشی از موزه هنر نوین به آثار پله کله اختصاص دارد که حدود 125 اثر از او را شامل می شود و بازدیدکنندگان به وضوح می توانند پیشرفت او در سبکش را از نزدیک به نظاره بنشینند. آثار مختلف در موزه روسنگارت در فضایی نسبتا بزرگ بر روی دیواری ساده قرار گرفته اند که گردشگران تور لوسرن می توانند با تماشای آن ها به سبک هر یک از هنرمندان پی ببرند و با آن ها آشنایی پیدا کنند. برای مراجعه به این موزه می توانید از طریق تاکسی و یا خودروهایی که کرایه کرده اید اقدام کنید و به محل مورد نظر برسید. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره موزه روسنگارت

یاسمن 5 آذر 97
2
من موزه روسنگارت رو دیدم واقعا دیدنی و زیباست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر