شهر تاریخی میسیس

یکی از جاذبه های گردشگری و تاریخی محبوب در شهر توریستی آنتالیا، شهر تاریخی میسیس است. سالانه میلیون ها گردشگر از شهر تاریخی میسیس بازدید می کنند که در ادامه این مطلب با آن آشنا می شویم.
آنتالیا یکی از توریست پذیر ترین و محبوب ترین شهر های دنیا است که دارای جاذبه های گردشگری، سواحل بسیار زیبا و تفریحات آبی هیجان انگیزی می باشد. در خارج از شهر آنتالیا، برخی از جاذبه های گردشگری و تاریخی شهر وجود دارد که در میان آن ها، شهر تاریخی میسیس یکی از محبوب ترین شهر های تاریخی آنتالیا محسوب می شود.
شهر تاریخی میسیس در نزدیکی شهر اسکندرون و واقع در جاده ابریشم واقع شده است. قدمت این شهری تاریخی به قرن چهارم میلادی باز می گردد و رومی ها شهر میسیس را به عنوان استراحتگاهی برای بازرگانانی که از جاده ابریشم عبور می کردند ساختند. در دوران جنگ های صلیبی رومی ها از این شهر به عنوان سنگر استفاده می کردند که باعث شده امروزه تنها ویرانه هایی از آن باقی بماند. در میان ویرانه هایی که از شهر تاریخی میسیس باقی مانده است می توان نقاشی هایی را مشاهده کرد که بیانگر جنگ ها در آن زمان بودند و همچنین نقاشی هایی از کشتی نوح و حیوانات بر روی سنگفرش های این شهر تاریخی نیز مشاهده می شود.
امروزه گردشگران تور آنتالیا می بایست برای بازدید از شهر میسیس بیش از 2 ساعت زمان سپری کنند تا از آنتالیا خارج شده و وارد این شهر شوند. گردشگران تور آنتالیا جالب است بدانید یکی از مهم ترین دلایل بازدید بالای شهر میسیس، فضای سبز و آرامش بخش آن است. این شهر طبیعت زیبایی دارد و روزانه صد ها گردشگر اقدام به برگزاری پیک نیک می کنند تا از بازدید از شهر تاریخی، خاطره خوبی را برای خود و سایر افراد بسازند.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به شهر تاریخی میسیس
گالری تصاویر ویدئو ها

نظرات کاربران

رامیار 13 مرداد 97
0
شهر تاریخی میسیس خیلی شهره قشنگیه واقعا
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه

تور آنتالیا نوروز 99
6 شب
ماهان
فلات پارس
28 اسفند - 6 فروردین

تور آنتالیا 12 بهمن 98
6 شب
ماهان
ارزین سیر ایرانیان
12 بهمن - 19 بهمن

تور آنتالیا ویژه نوروز 99
6 شب
ماهان
تفریحات سیمالیان
8 فروردین - 15 فروردین

تور آنتالیا نوروز 99
6 شب
ماهان
اوج ماندگار
28 اسفند - 10 فروردین

تور آنتالیا 5 و 12 و 19 بهمن 98
6 شب
ماهان
سفر آرا گیتی
12 بهمن - 25 بهمن

تور آنتالیا ویژه نوروز 99
6 شب
ماهان
وقت سفر
28 اسفند - 10 فروردین

تور آنتالیا نوروز 99
6 شب
قشم ایر
جانیار پرواز
28 اسفند - 11 فروردین

تور آنتالیا نوروز 99
6 شب
ماهان
کاخ سپید ملل
28 اسفند - 13 فروردین

تور آنتالیا بهمن 98
6 شب
ماهان
آیسو سفر پارسه
12 بهمن - 2 اسفند

تور آنتالیا 12 بهمن 98
6 شب
ماهان
جانیار پرواز
12 بهمن - 26 بهمن