شهر تاریخی میسیس

📅 بروزرسانی : ۳۰ تیر ۱۴۰۱ بازدید : 422

یکی از جاذبه های گردشگری و تاریخی محبوب در شهر توریستی آنتالیا، شهر تاریخی میسیس است. سالانه میلیون ها گردشگر از شهر تاریخی میسیس بازدید می کنند که در ادامه این مطلب با آن آشنا می شویم.
آنتالیا یکی از توریست پذیر ترین و محبوب ترین شهر های دنیا است که دارای جاذبه های گردشگری، سواحل بسیار زیبا و تفریحات آبی هیجان انگیزی می باشد. در خارج از شهر آنتالیا، برخی از جاذبه های گردشگری و تاریخی شهر وجود دارد که در میان آن ها، شهر تاریخی میسیس یکی از محبوب ترین شهر های تاریخی آنتالیا محسوب می شود.
شهر تاریخی میسیس در نزدیکی شهر اسکندرون و واقع در جاده ابریشم واقع شده است. قدمت این شهری تاریخی به قرن چهارم میلادی باز می گردد و رومی ها شهر میسیس را به عنوان استراحتگاهی برای بازرگانانی که از جاده ابریشم عبور می کردند ساختند. در دوران جنگ های صلیبی رومی ها از این شهر به عنوان سنگر استفاده می کردند که باعث شده امروزه تنها ویرانه هایی از آن باقی بماند. در میان ویرانه هایی که از شهر تاریخی میسیس باقی مانده است می توان نقاشی هایی را مشاهده کرد که بیانگر جنگ ها در آن زمان بودند و همچنین نقاشی هایی از کشتی نوح و حیوانات بر روی سنگفرش های این شهر تاریخی نیز مشاهده می شود.
امروزه گردشگران تور آنتالیا می بایست برای بازدید از شهر میسیس بیش از 2 ساعت زمان سپری کنند تا از آنتالیا خارج شده و وارد این شهر شوند. گردشگران تور آنتالیا جالب است بدانید یکی از مهم ترین دلایل بازدید بالای شهر میسیس، فضای سبز و آرامش بخش آن است. این شهر طبیعت زیبایی دارد و روزانه صد ها گردشگر اقدام به برگزاری پیک نیک می کنند تا از بازدید از شهر تاریخی، خاطره خوبی را برای خود و سایر افراد بسازند.
 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/Tourist-attractions-full-information/23458-%D8%B4%D9%87%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D8%B3%DB%8C%D8%B3

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به شهر تاریخی میسیس