موزه دولتی گریت پیتروتیک وار

یکی از جاذبه های گردشگری محبوب در شهر بلاروس، موزه دولتی گریت پیتروتیک وار است. موزه دولتی گریت پیتروتیک وار یکی از موزه های نظامی شهر بلاروس است که برای مردم این شهر از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
بلاروس، یکی از کشور های توریستی اروپا است که به معماری بی نظیر، طبیعت سبز و مکان های دیدنی که دارد معروف می باشد. بلاروس دارای موزه های مختلفی می باشد که هرکدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند. در ادامه با یکی از این موزه ها با نام موزه گریت پیتروتیک وار بیشتر آشنا می شویم.
این موزه تاریخی در شهر مینسک، پایتخت بلاروس واقع شده است. موزه گریت پیتروتیک وار در 25 اکتبر سال 1944 افتتاح شد که هدف از ساخت آن، افتتاح نخستین موزه نظامی بلاروس پس از آزادسازی شهر مینسک از دست نازی ها بود. در این موزه 24 نمایشگاه وجود دارد که در هر کدام ماکت ها، ابزار های جنگی، دست نوشته ها و نقاشی های خاصی وجود دارد تا یادآورد جنگ جهانی باشد. موزه گریت پیتروتیک وار یکی از جاذبه های گردشگری نسبتا گران بلاروس محسوب می شود بطوریکه گردشگران تور بلاروس برای تهیه بلیط و تور کامل بازدید از این موزه می بایست مبلغ بیش از 200 دلار را پرداخت کنند.
گردشگران تور بلاروس جالب است بدانید برخی از ماکت ها، دست نوشته ها و مجسمه ها در بیرون از نمایشگاه و در فضای سبز قرار گرفته شده اند که علاوه بر زیبایی خاصی که به ارمغان می آورند، تقریبا هر گردشگری که از موزه بازدید می کند با آن ها نیز عکس های یادگاری تهیه می کند. نکته حائز اهمیت درباره موزه گریت پیتروتیک وار این است که علاوه بر گردشگران تور بلاروس، پژوهشگران، تاریخ نویسان و سایر افراد از نقاط مختلف دنیا نیز از موزه گریت پیتروتیک وار بازدید به عمل می آورند.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره موزه دولتی گریت پیتروتیک وار

آزاده 7 مرداد 97
2
موزه دولتی گریت پیتروتیک وار به نسبت موزه های دیگه خیلی جالب هست من بلاروس زندگی می کنم هر کسی که از ایران میادو این موزه میبرم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر