میدان استقلال اکراین

میدان استقلال اکراین در خیابان خرشاتیک واقع در شهر کیف می باشد. میدان انقلاب کبیر در سال 2004 پس از انقلاب نارنجی به نام میدان استقلال تغییر نام داد. بسیاری از وقایع تاریخی، سیاسی و جنگ های داخلی در نزدیکی همین میدان صورت گرفته ولی هنوز هم به قوت خود  پابرجاست. بین سال های 1971 تا 1981 در خیابان خرشاتیک ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی متعددی طراحی و ساخته شد که پس از این ساخت و سازها تبدیل به خیابان اصلی کیف اکراین شد.
 تمامی این ساخت و سازهای عظیم تا پایان قرن هجدهم ادامه پیدا کرد . اگر بخواهیم از تاریخچه و اتفاقاتی که برای میدان استقلال اکراین افتاده است بگذریم می توان گفت امروزه مورد استقبال چشمگیر گردشگران تور اکراین قرار گرفته است زیرا که در اطراف این میدان پر است از نیمکت های مدرن و راحت که پس از گشت و گذار در خیابان خرشاتیک، خرید کردن و لذت بردن از چشم انداز زیبای شهر می توانید بر روی این نیمکت ها نشسته و از تماشای جنب و جوش و تکاپوی مردمان و گردشگران تور اروپا دیدن فرمایید و کمی استراحت کنید و یا از دست فروش های نزدیک میدان استقلال اکراین دسرهای خوشمزه به همراه نوشیدنی خریداری کنید و به همراه همسفرتان از اتفاقات روز گفت و گو کرده و لذت ببرید.
 از دیگر امکانات نزدیک این میدان می توان به وجود کافه ها، رستوران ها و ایستگاه مترو اشاره کرد که از مسیرهای مهم دسترسی به دیگر نقاط کشور می باشد و گردشگران با هزینه کم با مترو می توانند به محل اقامت خود برسند. به طور کلی معماری فوق العاده خاص میدان استقلال اکراین که جلوه خاصی به شهر بخشیده و همچنین مراکز خرید متنوع می تواند یک روز کامل شما را پر کند و به خاطره ای فراموش نشدنی تبدیل کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد جاذبه های گردشگری اکراین به صفحه تور اکراین مراجعه کنید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره میدان استقلال اکراین

هودین 9 مهر 97
1
میدان استقلال اکراین یکی از جاذبه های گردشگری خوب اکراین محسوب میشه که بیش تر گردشگران میرن
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر