شهر سائو پائولو

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 258

سائو پائولو جزو ثروتمند ترین شهرهای برزیل است به گونه ای که با شهر بارسلونای اسپانیا رقابت می کند و همچنین از لحظ وسعت و مساحت، بزرگ ترین شهر برزیل محسوب می شود. تنوع تفریحاتی و نوع زندگی در شهر سائو پائولو به دلیل ثروتمندی آن بسیار فوق العاده است، از این رو در تمام فصول سال در این شهر توریست وجود دارد و به همین دلیل خلوتی در آن زیاد به چشم نمی خورد، بنابراین گردشگران تور برزیل در نظر داشته باشند اگر شلوغی برایشان اهمیتی ندارد حتما به شهر سائو پائولو سفر کنند. جمعیت این شهر قریب به 15 میلیون می باشد و هیچ روزی بدون مسافر و توریست نیست، حتی در تابستان که گرمای طاقت فرسایی دارد.

اگر در شهر سائو پائولو به دنبال بازدید از بناهای باستانی و تاریخی هستید، انجام این کار را به شما مسافران و گردشگران عزیز پیشنهاد نمی کنم زیرا شهر سائو پائولو جزو یکی از مدرن ترین شهرهای، کشور برزیل است و در آن خبری از بناهای باستانی و تاریخی نیست. در شهر سائو پائولو اختلاف طبقانی بسیار فراوان به چشم می خورد، پس هنگام گشت و گذار در بازارها و مناطقی که با ازدحام زیادی مواجه هستند مواظب اموال خود باشید، در شب از محله های قدیمی و تاریک بازدید نکنید.

میهمانان و مسافران عزیز و گرامی در نظر داشته باشند، اگر در شهر سائو پائولو به دنبال اقامتی راحت و بهتر می باشید، به شما پیشنهاد می شود که در هتل هایی اقامت کنید که به ایستگاه های مترو و اتوبوس دسترسی آسان و سریع دارند، زیرا این عمل باعث می شود که هم در ترافیک شهری گرفتار نشوید و همچنین از هزینه سفر خود بکاهید و آن هزینه را صرف این کنید که بجای اقامت در اطراف شهر، درون مرکز شهر هتل بگیرید که دسترسی به مکان های تفریحاتی و گردشگری راحت تر می باشد.

شهر سائو پائولو دارای تنوع غذایی بالا با قیمت هایی بسیار متفاوت است، اما پیدا کردن غذا و نوشیدنی با قیمتی مناسب سخت نیست و به راحتی می توانید در رستوران های آسیایی این شهر انواع غذاهایی لذیذ و مقرون به صرفه میل نمایید، شهر سائو پائولو دارای هتل ها و رستوران های تجملاتی و شیک بسیاری می باشد که با هزینه ای سنگینی همراه هستند اما اگر توان پرداخت هزینه های بسیار بالا را دارید به شما پیشنهاد می کنیم که حتما در این هتل ها اقامت کرده و سری هم به این رستوران های مجلل بزنید. لازم به ذکر است که هرگز غذاهای برزیلی را فراموش نکنید و حتما طعم این غذاها، از جمله: ساندویچ گوشت و پنیر، خوراک گوشت گاو، برنج نارگیلی و... که بسیار لذیذ هستند را چشیده و میل نمایید. از جمله نوشیدنی های محبوب این شهر قهوه برزیلی است که می توان به راحتی در هر رستوران و کافه ای، آن را نوشید و از فروشگاه ها و مراکز خرید آن را خریداری کرد. 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/tourism-Guide-Full-information/84-%D8%B4%D9%87%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D8%A6%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%A6%D9%88%D9%84%D9%88

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به شهر سائو پائولو