امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه اقامت در آمستردام

هزینه اقامت در آمستردام

آمستردام را می توان یکی از زیباترین شهرهای دنیا به شمار آورد که مورد علاقه بسیاری از توریست ها می باشد. ما در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم هزینه اقامت در آمستردام را برای کاربران گرامی سایت شرح دهیم.
در این شهر هتل های گوناگونی وجود دارد که هر یک با توجه به امکانات و خدماتی که ارائه می دهند، قیمت های متفاوتی دارند:
-هتل های ارزان قیمت و 2 ستاره: این هتل ها امکانات اولیه را در اختیار مسافران قرار می دهند و هزینه آن ها به طور تقریبی 70 الی 85 یورو می باشد که در صورت استفاده از آن ها هزینه اقامت در آمستردام ارزان تمام می شود.
-هتل های رده متوسط: این هتل ها امکاناتی نسبتا مناسب ارائه می دهند و هزینه اقامت در آن ها برای یک شب بین 85 تا 120 یورو است.
-هتل های 4 ستاره: این هتل ها امکانات خوبی را در خود دارند که سبب اقامتی دلپذیر برای توریست های تور آمستردام می شود و قیمت آن ها بین 120 الی 150 یورو می باشد.
-هتل های لوکس و 5 ستاره: هتل های لوکس و باشکوه در مرکز شهر آمستردام قرار دارد که دسترسی بسیار خوبی به مکان های تفریحی شهر دارد. در این هتل ها امکانات و خدمات بی نظیری در اختیار میهمانان قرار می گیرد و قیمت آن ها گران بوده که هزینه اقامت در آمستردام را بالا می برند.
علاوه بر هتل ها، هاستل هایی هم در این شهر وجود دارند که گردشگران تور آمستردام برای اقامتی مقرون به صرفه می توانند از آن ها بهره ببرند. هاستل هایی که دارای تخت هایی در اتاق های مشترک هستند قیمت ارزان تری دارند و هزینه آن ها در حدود 25 یورو می باشد. اما هاستل هایی که اتاق های خصوصی را در اختیار گردشگران تور هلند قرار می دهند هزینه ای در حدود 65 یورو دارند. همچنین امکان اجاره آپارتمان هایی با مبلغ 75 الی 135 یورو برای افراد پرجمعیت وجود دارد. 
درج نظر