هزینه خوراک در قونیه

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 283
قونیه یکی از شهرهای توریستی ترکیه است که طرفداران خاص خودش را دارد. برای سفر به این شهر دوست داشتنی باید اطلاعاتی از هزینه خوراک در قونیه در دست داشته باشید تا بتوانید برنامه ریزی بهتری برای مخارج خود انجام دهید.
به طور کلی هزینه خوراک در قونیه مناسب است. برای صرف غذا در رستوران های این شهر باید هزینه های بیشتری نسبت به طبخ غذا در محل اقامتتان خرج کنید. با این وجود رستوران های متنوعی در این شهر وجود دارد که گردشگران تور قونیه می توانند با توجه به بودجه ای که به همراه دارند، هر یک را انتخاب کنند.
در حالت کلی یک وعده غذا خوردن در رستوران های ارزان قیمت سطح شهر حدود 15 لیر هزینه دارد که این مقدار در رستوران های حد متوسط 30 لیر می باشد. همچنین صرف غذا در رستوران های لوکس و باشکوهی که در قونیه تاسیس شده، کمی گران است و در حدود 60 لیر برای هر نفر است. بدین ترتیب اگر شما گردشگران تور قونیه بخواهید تمامی وعده های غذایی خود را در رستوران های مدرن این شهر غذا میل کنید، هزینه خوراک در قونیه برای شما گران تمام می شود.
یکی از غذاهای محلی که در رستوران های این شهر وجود دارد، اتلی نامیده می شود و شبیه به پیتزا می باشد، این غذای محبوب را شما می توانید در رستوران های این شهر سفارش دهید و از خوردن آن لذت ببرید.
فست فودهای معروفی نظیر: مک دونالد در شهر قونیه شعبه دارند که گردشگران تور ترکیه می توانند با پرداخت 15 لیر از ساندویچ های لذیذ آن میل کنند.
اگر علاقه ای به غذاهای رستورانی و فست فود ندارید، می توانید از بازارهای سطح شهر، مواد غذایی اولیه و تازه را تهیه نمایید و خودتان به طبخ غذایی سالم بپردازید و از میل کردن آن نهایت لذت را ببرید. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/tourism-Guide-Full-information/7312-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%A7%DA%A9-%D8%AF%D8%B1-%D9%82%D9%88%D9%86%DB%8C%D9%87

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به هزینه خوراک در قونیه