بهترین زمان سفر به ایغدیر

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 978
ایغدیر یکی از شهرهای ارزان قیمت ترکیه می باشد که توریست های بسیاری آن را برای سفر انتخاب می کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین زمان سفر به ایغدیر را بررسی کنیم.
این شهر دارای آب و هوایی نیمه خشک می باشد و به سبب موقعیت جغرافیایی که دارد در اکثر ماه های سال، خشک است و تنها در مواقعی از سال می توانیم در آن بارش باران را شاهد باشیم. لازم به ذکر است که بگوییم شهر ایغدیر هم مانند سایر شهرهای ترکیه دارای رطوبت هوا می باشد که مقدار آن در تابستان و در پی گرمای هوا بیشتر می شود.
فصل تابستان، شهر ایغدیر گرمای بیش از حدی را تجربه می کند که با این وجود بسیاری از افراد، این فصل را برای سفر خود انتخاب می کنند. فصل زمستان هوای خنکی در شهر حاکم می شود و به همین دلیل گشت و گذار را برای توریست های تور ترکیه کمی با مشکل مواجه می کند. سردترین زمان سال، ماه آذر می باشد با دمای منفی 3 درجه و گرم ترین زمان هم ماه مرداد با دمای 8 درجه است.
ایغدیر در فصل پاییز هوای نسبتا خوبی دارد و برخی از گردشگران تور ایغدیر ترجیح می دهند در این فصل که دمای هوا متعادل است به این شهر سفر کنند و به گشت و گذار در سطح شهر بپردازند.
فصل بهار هوایی مطبوع و بسیار خوب در سطح شهر جریان دارد که می توان گفت بهترین زمان سفر به ایغدیر همین فصل می باشد. در ماه های فروردین، اردیبهشت و خرداد گردشگران تور ایغدیر می توانند سفر لذت بخشی را به این شهر داشته باشند و به بازدید از مکان های گردشگری آن بپردازند. در این فصل زیبایی های شهر به بیشترین حد خود می رسد و گل های بسیار زیبایی در سطح شهر می رویند که جلوه خاصی دارند. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/tourism-Guide-Full-information/7311-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%BA%D8%AF%DB%8C%D8%B1

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به بهترین زمان سفر به ایغدیر