امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه سفر به کلن

هزینه سفر به کلن

کلن شهری 2000 ساله در غرب آلمان است که بناهای تاریخی، موزه ها و جاذبه های بی نظیری که دارد باعث شده کلن یکی از شهرهای توریستی آلمان باشد. گردشگرانی که قصد دارند به این شهر سفر کنند همواره می خواهند اطلاعاتی راجع به هزینه سفر به کلن بدانند. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه سفر به کلن بپردازیم.

گردشگران در کلن، آلمان و حتی اکثر کشورهای اروپایی می بایست از واحد یورو جهت هزینه و خرید کردن استفاده نمایند.

کلن هتل های مختلفی در نقاط مختلف شهر دارد تا نیاز گردشگران به اقامتگاه را رفع نماید.گردشگران جهت اقامت در هتل های این شهر با توجه به نوع، شرایط و امکانات هتل ها می بایست میانگین 40 الی 200 یورو برای هر شب اقامت پرداخت نمایند. همچنین در صورتیکه قصد اجاره آپارتمان در این شهر را دارید خوب است بدانید هزینه اجاره آپارتمان در کلن بین 500 الی 1500 یورو در هر ماه هزینه دارد.

گردشگران تور کلن جهت بازدید از نقاط مختلف و تردد در سطح شهر اکثرا به دلیل خیابان های مدرن و وسای نقلیه شخصی لوکس، قصد دارند تا از خودرو های اجاره ای استفاده نمایند. لازم به ذکر است علاوه بر هزینه ای که بابت اجاره خودرو پرداخت می کنید می بایست 1.38 یورو هم برای هر لیتر بنزین پرداخت نمایید. اما استفاده از وسایل نقلیه شخصی در کلن مقرون به صرفه تر می باشد بطوریکه هنگام سوار شدن به تاکسی 3.50 یورو، به ازای هر کیلومتر 1.88 یورو و برای هر ساعت 30 یورو می بایست پرداخت نمایید.

کلن رستوران ها و کافه های زیادی دارد که اکثر آن ها غذاها و نوشیدنی های با کیفیتی را برای گردشگران ارائه می دهند. میل کردن یک وعده غذایی در رستورانی غیر لوکس نزدیک به 30 یورو برای گردشگران تور کلن هزینه دارد که با توجه به نوع رستوران و غذای انتخابی متغیر خواهد بود.

درج نظر