بهترین زمان سفر به شنزن

از آن جایی که کشور چین در سال های اخیر به یکی از مقاصد گردشگری محبوب در دنیا تبدیل شده، در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با بهترین زمان سفر به شنزن که یکی از شهرهای زیبا و توریستی این کشور می باشد، شرح دهیم.
در حالت کلی، آب و هوای این شهر نیمه گرمسیری و همراه با رطوبت است. در تابستان های شنزن دمای هوا به صورت چشمگیری افزایش پیدا می کند که این دمای بالا در کنار رطوبت، شرایط سختی را برای بازدید از مکان های گردشگری ایجاد می کند. به همین دلیل در این فصل، سطح قیمت هتل ها کاهش پیدا می کند و آن دسته از گردشگران تور شنزن که هزینه کمی را برای سفر خود، کنار گذاشته اند، می توانند در این فصل سفر خود را انجام دهند. البته لازم به ذکر است که بگوییم در فصل تابستان، طوفان های فصلی هم نقش به سزایی ایفا می کنند. متوسط دما در این فصل بین 29 درجه سانتی گراد می باشد.
فصل پاییز هم شرایط نسبتا مشابهی در سطح شهر وجود دارد و متوسط دما تقریبا 27 درجه سانتی گراد می باشد. گردشگران تور شنزن در فصل بهار و علی الخصوص در ماه فروردین، بیشترین میزان بارش ها را در این شهر شاهد هستند. متوسط دما در این فصل 25 درجه سانتی گراد می باشد.
فصل زمستان هم هوایی خنک در شهر جاری می باشد، به طوری که متوسط دما حدود 18 درجه سانتی گراد می باشد و آن دسته از گردشگران تور چین که به گرمای هوا علاقه ندارند، می توانند این فصل را برای سفر خود انتخاب کنند.
بهترین زمان سفر به شنزن در فاصله زمانی مهر تا آذر بوده که آب و هوای شهر بسیار مطلوب و دلپذیر می باشد، در این ماه ها، هوایی خنک در سطح شهر جریان دارد. 
درج نظر