Lahzeakhar.com

تور شنزن

امتیاز 5 از 5 | از 388

مرتبط های شنزن

در ادامه صفحه تور شنزن می توانید لیستی از به روز ترین تورهای شنزن آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


شهر شنزن واقع در کشور چین، یکی از شهر های تجاری در این کشور محسوب می شود. سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید از این شهر و تفریح در آن، تور شنزن را در برنامه سفر خود قرار می دهند. همچنین برخی از گردشگران تور شنزن هم بدلیل اهداف تجاری خود به این شهر سفر می کنند. شهر شنزن در جنوب شرقی کشور چین، در استان گوانگ دونگ قرار دارد. جمعیت این شهر طبق سر شماری انجام شده در سال 2010 میلادی در حدود 10 میلیون نفر است، همچنین با در نظر گرفتن حومه شهر جمعیت آن به 12 میلون نفر می رسد. در سال 2015 در این شهر زلزله ای رخ داده است، در پی این زمین لرزه حدود 70 نفر ناپدید شده اند. گردشگران تور شنزن جالب است بدانند که تاریخچه این شهر به دوران باستان باز می گردد. طبق شواهد بدست آمده تمدن در این شهر از 5000 سال قبل از میلاد وجود داشته است. این شهر در سال 1979 به عنوان یکی از 5 منطقه مهم اقتصادی انتخاب شده است، همچنین امروزه به عنوان منطقه ی بزرگ تجاری شناخته می شود. گردشگران تور شنزن لازم است بدانند که تمام برند های معروف دنیا در این شهر حضور دارند. شنزن یکی از پرجمعیت ترین و ثروتمند ترین شهر های کشور چین است که در میان مردم آن به شهر الکترونیک و لوازم کامپیوتری معروف است. جاذبه های گردشگی بسیار زیاد تور شنزن باعث محبوبیت آن در بین گردشگران شده است. شهر شنزن در کنار دریای چین قرار دارد. این دریا به جذابیت های تور شنزن افزوده است. شنزن یکی از شلوغ ترین بنادر در دنیا محسوب می شود. از جاذبه های دیدنی تور شنزن می توان به خیابان انگلیسی ها، دره شادی شهر شنزن، دهکده فرهنگ شنزن، دریاچه عسل، دنیای مینسک، پارک سافاری، و پارک پنجر ای رو به جهان اشاره کرد.

شنزن بندری است در جنوب جمهوری خلق چین و یکی از پر جمعیت‌ ترین شهرها چین می باشد. مساحت این شهر حدود 2 هزار کیلومتر مربع و جمعیت این شهر چیزی بالغ بر 12 میلیون نفر می باشد. شهر شنزن در استان گوانگ ‌دونگ در جنوب شرقی چین و در نزدیکی هنگ کنگ قرار گرفته است. شنزن یکی از مناطق آزاد تجاری موفق در چین و از اهمیت بازرگانی زیادی برخوردار است، این شهر مرکز بازرگانی کشور چین به شمار می آید. ارتفاع شهر شنزن با سطح دریا حدود 943 متر می باشد. شهر شنزن در جنوب کشور چین واقع شده است، شاید جالب باشد که بدانید مردم چین شنزن را شانگهای جدید می نامند و  که این شهر را به دلخواه خود ساخته اند. بندر شنزن شهر الکترونیک و موبایل و کامپیوتر و لوازم جانبی می باشد و حدود یک ساعت با بندر گوانگجو وماکائو فاصله دارد، واقع شدن این چند شهر مهم بندر تجاری در کنار یکدیگر و دارا بودن کارخانجات تولیدی و مراکز تجاری مهم شنزن را از درجه اهمیت ویژه ای برخوردار کرده است. در تابستان‌ها بسیار گرم و در زمستان‌ها بسیار سرد است. گردشگران تور شنزن در بازدید از این شهر، با شهری مواجه می شوند که در طول یک نسل از هیچ ساخته شده و به این مرتبه رسیده است. این شهر برای مسافران کنجکاو و شجاعی که با تور شنزن، به این منطقه سفر می کنند منطقه مناسب و پر از ماجراجویی است. اگر قصد سفر با تور شنزن را دارید خوب است بدانید که این شهر زیبا در حدود 2160 کیلو متری جنوب شهر پکن، 1500 کیلومتری جنوب غرب شهر شانگهای، 150 کیلو متری جنوب شرق شهر گوانگژو قرار گرفته است. گردشگران تور شنزن می توانند با هواپیما از شهر های اطراف هم دیدن کنند، چرا که فاصله این شهرها تا شنزن زیاد است. گردشگران تور شنزن علاوه بر شهر های مطرح شده می توانند به سایر شهر های این منطقه نیز سفر کنند.

گردشگران تور شنزن پیش از سفر به این شهر باید اطلاعاتی در رابطه با پرواز های آن داشته باشند از این رو در این قسمت از سایت قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با پرواز هایی که از تهران به مقصد شنزن انجام می شوند در اختیار گردشگران تور شنزن قرار دهیم.
شرکت های هواپیمایی بسیاری پرواز های تهران-شنزن را انجام می دهند که برخی از آن ها عبارتند از ایر آسیا مالزی، ایرلاین جنوب چین، ایر لاین چاینا چین، ایرلاین هاینان چین، همواپیمایی شرق چین، قطر ایرویز، هواپیمایی امارات، ایر فلوت روسیه و غیره.
گردشگران تور شنزن باید بدانند که در حال حاضر پرواز مستقیم از تهران به فرودگاه شنزن وجود ندارد و تمامی پرواز های تهران-شنزن دارای یک یا دو مقصد میانی هستند.
مقاصد میانی بسته به ایرلاینی که گردشگران تور شنزن انتخاب می کنند متفاوت می باشد.
از فرودگاه هایی به عنوان مقصد میانی پرواز های تهران-شنزن در نظر گرفته می شود می توان به فرودگاه کوالالامپور، فرودگاه کیپتال پکن، فرودگاه گویانگ چین، فرودگاه پو دانگ شانگهای، فرودگاه دوحه، فرودگاه دبی، فرودگاه مسکو و غیره اشاره کرد.
مدت زمان پرواز به شنزن بسته به مقاصد میانی و تعداد آن ها بین 2 تا 16 ساعت متغییر است البته ساعت های مذکور صرف نظر از زمان توقف در مقاصد میانی می باشد با احتساب این مدت زمان، مدت زمان سفر برای گردشگران بین 15 تا 30 ساعت متغییر است.
لازم به ذکر است که شهر شنزن دارای یک فرودگاه بین المللی بسیار زیبا می بشد و مقصد نهایی تمامی پرواز های گردشگران تور شنزن این فرودگاه می باشد. خب است بدانید کد یاتا این فرودگاه SZX است و در ارتفاع 4 متری از سطح دریا قرار دارد. 
بنابراین همانطور که پیش تر اشاره کردیم در حال حاضر تمامی پرواز های تور شنزن دارای مقصد میانی بوده و مقصد نهایی آن ها فرودگاه بین المللی شنزن می باشد.

امروزه شهر شنزن پیشرفت چشمگیری داشته است. همین امر سبب شده سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید از جاذبه های گردشگری و تفریحی این شهر، تور شنزن را در برنامه سفر خود قرار دهند. گردشگران تور شنزن لازم است بدانند که آب و هوای این شهر نیمه گرمسیری و مرطوب می باشد. میانگین بارش سالانه در شهر شنزن در حدود 1935 میلی متر بوده، همچنین گردشگرن تور شنزن باید بدانند که هوای این شهر در زمستان ها معتدل و خشک بوده و در تابستان ها هوای شهر شنزن گرم و مرطوب می باشد. بارانی ترین فصل سال در این شهر بهار می باشد، در طول این فصل آب و هوای شهر به در بیشتر مواقع ابری می باشد. بارش باران در این فصل ادامه داشته و در ماه آوریل به اوج خود می رسد. گردشگرانی که فصل بهار را برای تور شنزن انتخاب می کنند لازم است لباس مناسب به همراه داشته باشند. دمای هوای در این شهر در طول سال در بین 0 تا 30 درجه سانتی گراد متغیر می باشد. همچنین دمای هوای شهر شنزن در برخی مواقع در حدود 2 تا 4 روز از سال به 35 درجه سانتی گراد می رسد. تابستان ها یکی از فصل های شلوغ در این شهر می باشد. گردشگران بسیاری در این فصل به تور شنزن می آیند، آب و هوا در این فصل شرجی است. گرم ترین ماه های سال در شهر شنزن را می توان ماه های جولای و اوت دانست. همچنین در برخی مواقع طوفان های شدیدی در این ماه ها رخ می دهد. گردشگران تور شنزن باید بدانند که به طور کلی دمای هوای این شهر در فصل بهار در حدود 22 درجه سانتی گراد، در طول تابستان حدود 29 درجه سانتی گراد، در پاییز 25 درجه سانتی گراد و در زمستان 15 درجه سانتی گراد می باشد.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است