هزینه سفر به سوچی

سفر به شهر زیبا و دوست داشتنی سوچی برای هر گردشگری جذاب است و بسیاری از توریست ها علاقه دارند که از آن دیدن کنند. برای اطلاع از هزینه سفر به سوچی در این مقاله ما را همراهی کنید.
*هزینه حمل و نقل
برای جابجایی در سطح شهر و بازدید از مکان های دیدنی آن گردشگران تور سوچی می توانند از وسایل حمل و نقل عمومی نظیر: مترو، تاکسی و اتوبوس در سطح شهر بهره ببرند. برای استفاده از تاکسی باید کرایه ثابت 0.33 دلار را در نظر بگیرید که این مقدار به ازای هر یک ساعت حدود 4 دلار افزایش می یابد. هزینه بلیط مترو نیز 0.32 دلار می باشد.
*هزینه غذا
انتخاب رستوران در میزان هزینه سفر به سوچی بسیار موثر است و اگر گردشگران تور روسیه برای هر وعده غذایی خود بخواهند در رستوران های باشکوه غذا میل کنند، هزینه های آن ها بسیار بالا می رود. به طور کلی هزینه صرف یک وعده غذا در رستوران های گران قیمت شهر سوچی تقریبا 46 دلار است که این مقدار در رستوران های سطح متوسط و ارزان قیمت به ترتیب 20 دلار و 10 دلار است. همچنین برای کاهش در هزینه های سفر می توانید از فست فودهای معروف با قیمت حدود 6 دلار بهره مند شوید و از ساندویچ های لذیذ آن لذت ببرید.
*هزینه اقامت
بخش مهم دیگری از هزینه سفر به سوچی به مکان اسکان و اقامتگاه اختصاص پیدا می کند. در این شهر علاوه بر هتل های متنوع، هاستل هایی نیز وجود دارد که گردشگران تور سوچی می توانند از آن ها بهره ببرند. هزینه هتل ها و هاستل در این شهر عبارت اند از:
-هتل های 5 ستاره و مجلل: 350 دلار
-هتل های 4 ستاره و شیک: 200 دلار
-هتل های 3 ستاره: 70 دلار
-هتل های 2 ستاره حدود 40 دلار
هاستل ها 6 دلار 
گزارش مشکل
درج نظر