هزینه خوراک در سیشل

سیشل یکی از رویایی ترین مکان های اقیانوس هند است که طبیعی بکر و بی مثال دارد. برای سفر به هر شهر و کشوری باید اطلاعاتی در زمینه های مختلف داشت، به همین جهت در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تا در رابطه با هزینه خوراک در سیشل نکاتی شرح دهیم.
یک نکته مهم قابل ذکر است و آن عدم وجود سوپرمارکت های متعدد در این جزیره می باشد و تنها یک سوپرمارکت بزرگ در شهر ویکتوریا قرار دارد که گردشگران تور سیشل باید تمامی مواد خوراکی لازم را از آن تهیه کنند. در سایر شهرهای این جزیره نیز، یک مغازه وجود دارد. از طرفی در این جزیره رستوران های زیادی وجود ندارد و آن تعداد محدودی هم که وجود دارد، بسیار گران هستند و در صورت استفاده زیاد، هزینه خوراک در سیشل برای گردشگران تور سیشل بسیار بالا می رود. برای مثال هزینه 1 بشقاب پاستا در رستوران های شهر حدود 10 دلار، برگر 11 دلار، سالاد 4/5 دلار و 1 بطری آب حدود 4 دلار می باشد.
رستوران های موجود در داخل هتل ها هم هزینه بسیار بالایی دارند که هزینه خوراک در سیشل را گران کرده و اصلا مقرون به صرفه نیست، برای مثال هزینه یک پیش غذا در هتل های 5 ستاره 17 دلار و هزینه غذای اصلی حدود 50 دلار است.
پس بهترین راه حل، طبخ غذا توسط خودتان می باشد که برای این منظور می توانید از همان مغازه های بزرگی که در هر شهر وجود دارد، مواد غذایی اولیه را خریداری کنید و در عین حال غذای سالم تری هم میل کنید. برخی از مهم ترین مواد غذایی و هزینه آن ها در این جزیره عبارت اند از:
- 1 بسته پاستا 3 دلار
- 1 لیتر شیر 1/5 دلار
- 5 عدد تخم مرخ 1/7 دلار
- 1 بسته غلات حدود 10 دلار
- 1 بطری آب 1 لیتری 1 دلار
- 1 کیلو موز 2/70 دلار
- 1 کیلو انبه 3/75 دلار 
گزارش مشکل
درج نظر