امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه حمل و نقل در مانیل

هزینه حمل و نقل در مانیل

شهر مانیل پایتخت کشور فیلیپین می باشد که زیبایی های طبیعی آن هر جهانگردی را مجاب می کند تا از آن بازدید نماید. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تا اطلاعاتی در زمینه هزینه حمل و نقل در مانیل در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهیم. ابتدا لازم است اشاره کنیم که واحد پول فیلیپین پزو می باشد.
برای حمل و نقل در این شهر می توانید از اتوبوس و یا تاکسی استفاده کنید. یک راه دیگر که گردشگران تور مانیل می توانند برای جابجایی در سطح شهر استفاده کنند، اجاره اتومبیل می باشد. قیمت هر لیتر بنزین در این شهر حدود 42 پزو است.
تاکسی ها در این شهر 2 نوع هستند، تاکسی های زرد رنگ و تاکسی های متفرقه. تاکسی های زرد رنگ بنا بر ایمنی و سرعت بالاتری که نسبت به دیگر تاکسی ها دارند، 70 پزو هزینه ثابت می گیرند و به ازای هر 300 متر 4 پزو بر کرایه می افزایند. سایر تاکسی قیمت ارزان تری دارند و قیمت ثابت آن ها 40 پزو بوده که به ازای هر 300 متر، 3/5 پزو بر کرایه خود می افزایند، پس آن دسته از گردشگران تور مانیل که می خواهند در هزینه حمل و نقل در مانیل صرفه جویی کنند، بهتر است از تاکسی های زرد رنگ استفاده نکنند.
بهترین راهی که گردشگران تور فیلیپین می توانند برای جابجایی در شهر انتخاب کنند، استفاده از اتوبوس می باشد. هزینه اتوبوس به مسافتی که شما می خواهید طی کنید بستگی دارد و هزینه آن از 10 پزو می باشد و هر چه مقصد شما دورتر باشد طبیعتا کرایه هم افزایش پیدا می کند. اگر تمایل داشته باشید از جزیره های مختلفی که در فیلیپین وجود دارند بازدید کنید، می توانید از قایق های پاسیگ بهره ببرید که هزینه آن ها حدود 35 پزو می باشد. 
درج نظر