امتیاز 5 از 5 | از بین 103 امتیاز دهنده به هزینه سفر به گوا

هزینه سفر به گوا

بسیاری از گردشگرانی که قصد دارند به شهر ساحلی گوا سفر کنند، حتما می خواهند اطلاعاتی راجع به هزینه سفر به گوا بدانند تا بتوانند سفری آرام و لذت بخشی را برای خود تدارک بینند. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه سفر به گوا بپردازیم.

گوا شهری ساحلی در غرب هند است که به موجب جاذبه های گردشگری و تفریحات هیجان انگیزی که دارد، سالانه میزبان گردشگران زیادی از سراسر دنیا می باشد. گردشگران تور گوا جهت سفر به این شهر، با هزینه های مختلفی مانند هزینه اقامت در هتل، هزینه خورد و خوراک و رفت و آمد مواجه می شوند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

پیش از هرچیز لازم به ذکر می باشد واحد پول هند روپیه است و در سال 2018، هر دلار آمریکا معادل 73.82 روپیه می باشد.

گردشگران تور گوا جهت اقامت در هتل های این شهر، بسته به امکانات و خدماتی که هتل ها برای مشتریان خود ارائه می دهند، می بایست میانگین 3500 الی 15000 روپیه برای هر شب اقامت پرداخت کنند. لازم به ذکر است گردشگرانی که به صورت گروهی به این شهر سفر می کنند می توانند جهت کاهش هزینه اقامتگاه، از هاستل های گوا استفاده کنند همچنین اگر قصد اجاره آپارتمان در این شهر را دارید بسته به موقعیت و شرایط آپارتمان می بایست 11هزار الی 26هزار روپیه در ماه پرداخت کنید.

جهت رفت و آمد در شهر، گردشگران تور گوا می توانند از سرویس تاکسیرانی استفاده کنند که می بایست 100 روپیه هنگام ورود، 44 روپیه به ازای هر مایل و 100 روپیه به ازای هر ساعت پرداخت نمایند. همچنین می بایست جهت استفاده از سرویس حمل و نقل محلی شهر 20 روپیه برای اخذ بلیط یکطرفه پرداخت نمود.

یکی از مهم ترین دلایل سفر گردشگران به گوا و هند، میل کردن انواع غذاهای محلی و هند در رستوران های مختلف شهر است. گردشگران تور گوا جهت میل کردن انواع غذاهای هندی در رستوران های گوا می بایست نزدیک به 500 روپیه برای هر وعده پرداخت کنند. لازم به ذکر است نوشیدنی های بین المللی در گوا بیش از 100 روپیه قیمت دارند.

 

درج نظر