امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه سفر به کرابی

هزینه سفر به کرابی

گردشگرانی که قصد سفر به کرابی را دارند، با هزینه هایی مواجه هستند که هزینه سفر به کرابی بسته به زمانی که به این شهر سفر می کنید، متغیر است. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه سفر به کرابی بپردازیم.

کرابی، شهری ساحلی در تایلند است که جاذبه های گردشگری، معابد، سواحل زیبا و تفریحات هیجان انگیز باعث شده تا یکی از محبوب ترین شهر های تایلند باشد. گردشگران همواره با سفر به کرابی، با هزینه هایی مانند هزینه اقامت در هتل، هزینه رفت و آمد، خورد و خوراک و غیره مواجه می شوند.

ابتدا لازم است بدانید واحد پول تایلند بات است و در سال 2018 هر بات معادل 33.19 دلار آمریکا می باشد.

گردشگران تور کرابی جهت اقامت در این شهر با هتل ها و اقامتگاهی های مختلفی روبرو می شوند که از میانگین 1300 الی 3200 بات تایلند برای هر شب اقامت بسته به امکانات و خدماتی که هتل ارائه می دهد متغیر می باشد. همچنین لازم به ذکر است اگر قصد اجاره آپارتمان را دارید، می بایست میانگین 6هزار الی 15 هزار بات تایلند برای هرماه پرداخت کنید.

گردشگران تور کرابی جهت رفت و آمد در سطح شهر می توانند از سرویس حمل و نقل عمومی استفاده کنند که بسیار معقول تر از اجاره خودرو می باشد. جهت استفاده از سروسی تاکسیرانی می بایست 60 بات و به ازای هر یک ساعت، 200 بات پرداخت نمود. لازم به ذکر است برای تهیه بلیط یکطرفه سرویس حمل و نقل محلی نیز  می بایست 17 بات پرداخت کرد.

کرابی رستوران های زیادی دارد که هرکدام انواع غذاهای محلی، دریایی، آسیایی، اروپایی و غیره را با کیفیت ها و قیمت های مختلفی ارائه می دهند. گردشگران تور کرابی جهت میل کردن یک وعده غذایی در رستورانی غیر لوکس، می بایست نزدیک به 200 بات پرداخت نمود که این عدد می تواند بسته به نوع رستوران و غذا، افزایش یابد.

درج نظر