هزینه سفر به کرالا

هزینه سفر به کرالا یکی از مهم ترین نکاتی است که گردشگران تور کرالا پیش از سفر به این شهر باید بررسی کنند به همین جهت اگر قصد دارید به این شهر سفر کنید تا از هزینه سفر به کرالا مطلع شوید.
هزینه سفر به کرالا شامل هزینه های اقامت، رفت و آمد، خورد و خوراک و غیره می باشد که در ادامه به بررسی هر یک از این موارد خواهیم پرداخت.
هزینه های اقامت در کرالا:
در شهر کرالا اقامتگاه ها و هتل های بسیاری وجود دارد که گردشگران می توانند با توجه به بودجه و سلیقه خود هریک از آن ها را برای اقامت انتخاب کنند.
برای اقامت در هتل های 5 ستاره و لوکس این شهر به ازای هر شب باید مبلغی بیش از 3500 روپیه پرداخت کنید این مبلغ برای هتل های ارزان تری بین 1000 تا 2500 رویپیه متغییر است.
لازم به ذکر است که گردشگرانی که می خواهند در هزینه های خود صرفه جویی کنند می توانند با پرداخت مبلغی حدود 100 روپیه به ازای هر شب در هاستل های شهر کرالا اقامت کنند.
هزینه های اقامت در کرالا:
سیستم حمل و نقل عمومی شهر کرالا شامل اتوبوس، ریشکا، مترو و تاکسی می باشد.
اتوبوس ها معمولاٌ ارزان ترین وسیله حمل و نقل هر شهر می باشد اما برای استفاده از ریشکا و با تاکسی های این شهر باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید.
لازم به ذکر است قیمت بلیط های تک سفره مترو و اتوبوس در این شهر حدود 18 روپیه می باشد.
هزینه های خورد و خوراک در کرالا:
می توان گفت قیمت غذا در شهر کرالا و به طور کلی کشور هند ارزان می باشد و گردشگران برای صرف یک وعده غذایی در رستوران های درجه یک و لوکس این شهر باید مبلغی بین 400 تا 1000 روپیه پرداخت کنند.
البته خوب است بدانید که گردشگران تور کرالا برای صرفه جویی در هزینه های خود می توانند به رستوران های ارزان این شهر رفته و برای خرید یک وعده غذایی بین 80 تا 250 روپیه پرداخت کنند.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور کرالا برای گردشگران مفید واقع شود.
گزارش مشکل
درج نظر