امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به تورنتو

بهترین زمان سفر به تورنتو

تورنتو یکی از شهر های تورسیتی و تجاری کانادا است که در میان گردشگران ایرانی از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. اگر قصد کسب اطلاعت راجع به بهترین زمان سفر به تورنتو را دارید با ما همراه باشید. در ادامه این مطلب قصد داریم تا به بررسی بهترین زمان سفر به تورنتو بپردازیم.
تورنتو جاذبه های گردشگری، مکان های دیدنی و تفریحات مختلفی دارد که از مهم ترین دلایل سفر گردشگران به این شهر می باشد. اما در برخی از روز های سال، جشن ها و فستیوال های مختلفی در این شهر برگزار می شود که هرکدام طرفدار های خاص خود را دارد:
فستیوال غذای زمستان: از سال 2003، به مدت دو هفته در ماه های ژانویه و فوریه در تورنتو برخی از رستوران ها در فستیوال غذای زمستانی شرکت می کنند که با ارائه انواع غذاهای لذیذ و متنوع، توجه هر گردشگری را به سمت خود جلب می کند.
فستیوال فیلم: بیش از 37 سینما در بخش مرکزی تورنتو وجود دارد که هر ساله بعد از روز کارگر بیش از 400 فیلم را در مدت 10 روز برای گردشگران تور تورنتو پخش می کنند. این فستیوال یکی از فستیوال های محبوب تورنتو می باشد بطوریکه سالانه بیش از 300 هزار نفر در آن شرکت می کنند.
در فصل زمستان، تورنتو دارای میانگین دمای زیر صفر درجه بوده و در اکثر روز های فصل، این شهر پوشیده از برف می باشد. در فصل زمستان به دلیل اینکه تورنتو کمترین میزان ورود گردشگران تور تورنتو را دارد، هزینه سفر به این شهر به کمترین میزان خود می رسد.
فصل تابستان به دلیل متعادل بودن هوای تورنتو، شلوغ ترین فصل این شهر بوده و میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا به تورنتو سفر می کنند. اما لازم است بدانید به دلیل ورود حجم بالای گردشگران، هزینه سفر به تورنتو در تابستان به بیشترین مقدار خود می رسد.
فصل بهار و پاییز را می توان بهترین زمان سفر به تورنتو نامید. در این فصول میانگین دمای هوای تورنتو به 15 درجه سانتی گراد می رسد و به دلیل کاهش میزان ورود گردشگران نسبت به فصا تابستان، هزینه سفر به تورنتو نیز کاهش می یابد.
 

درج نظر