هزینه حمل و نقل در ازمیر

📅 بروزرسانی : 1399/09/16 بازدید : 845
یکی از مهم ترین نکته هایی که گردشگران در هنگام سفر باید به آن توجه کنند هزینه حمل و نقل در شهر مقصد می باشد از آن جایی که سالانه تعداد بسیاری از ایرانیان به ازمیر سفر می کنند تصمیم گرفتیم در این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با هزینه حمل و نقل در ازمیر در اختیار گردشگران تور ازمیر و کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم.
هزینه حمل و نقل در ازمیر بستگی به نوع وسیله نقلیه ای که از آن استفاده می کنید.
سیستم حمل و نقل شهر ازمیر شامل اتوبوس، تاکسی، تراموا، مینی بوس و مترو می باشد.
اتوبوس:
اتوبوس یکی از اصلی ترین وسایل حمل و نقل عمومی در شهر ازمیر می باشد، گردشگران تور ازمیر برای استفاده از اتوبوس های موجود در این شهر می توانند ازمیر کارت تهیه کنند، قیمت این کارت ها که قابلیت شارژ مجدد دارند حدود 3 لیر می باشد. همچنین گردشگران می توانند با پرداخت 3 لیر بلیط تک سفره اتوبوس های ازمیر را خریداری کنند.
مینی بوس:
در سطح شهر ارمیر مینی بوس های متعددی وجود دارد که هزینه استفاده از آن ها بسته به مسیر و مسافتی است که گردشگران طی می کنند. اما به طور میانگین برای استفاده از مینی بوس های شهر باید حدود 3 لیر پرداخت کنید.
مترو:
برای استفاده از مترو های شهر ازمیر نیز می توانید با پرداخت 3 لیر ازمیر کارت تهیه کنند. توجه داشته باشید که این کارت ها قابلیت شارژ شدن نیز دارند.
تراموا:
تراموا یکی از محبوب ترین وسایل حمل و نقل عمومی است و برای استفاده از آن گردشگران تور ازمیر می توانند از شارژ ازمیر کارت خود استفاده کنند.
تاکسی:
قابل توجه گردشگران تور ازمیر هزینه استفاده از تاکسی در این شهر بسته به مسیری که طی می کنید متفاوت می باشد اما باید بدانید که ورودی تاکسی های این شهر حدود 3 لیر است و به ازای هر کیلومتر حدود 2 لیر به مبلغ ورودی اضافهه می شود.
امیدوارم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با هزینه حمل و نقل در ازمیر بدست آورید.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/tourism-Guide-Full-information/7251-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AD%D9%85%D9%84-%D9%88-%D9%86%D9%82%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B2%D9%85%DB%8C%D8%B1

امتیاز 5 از 5 | از 100 کاربران به هزینه حمل و نقل در ازمیر