امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به هزینه سفر به تبریز

هزینه سفر به تبریز

اگر می خواهید به تبریز سفر کنید، مقاله هزینه سفر به تبریز را مورد بررسی قرار دهید. تبریز کلان شهری در شمال‌ غرب ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. این شهر، بزرگ ‌ترین قطب اقتصادی منطقهٔ شمال ‌غرب ایران و مناطق آذری ‌نشین بوده و مرکز اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می ‌شود. شهر تبریز، شهری است توریستی، به همین دلیل هر ساله میزبان گردشگران فراوانی است که با تور تبریز به این شهر سفر می کنند. به همین منظور قصد کردیم اطلاعاتی در رابطه با هزینه سفر به تبریز در اختیار گردشگران تور تبریز قرار دهیم، پس در ادامه با ما همراه باشد تا از هزینه سفر به این شهر مطلع شوید. این نکته لازم به ذکر است، بسته به آن که گردشگران می خواهند با تور های گردشگری همراه شوند و یا به صورت شخصی سفر کنند، هزینه سفر تفاوت پیدا می کند. 
سفر به این شهر از دو طریق امکان پذیر است که یکی با تور و دیگری به صورت شخصی می باشد. در ادامه هزینه سفر به تبریز روش های مختلف را به شما شرح می دهیم که عبارت اند از:
1. تور تبریز :
 تور های مخصوص تبریز : این تورها اغلب 2 شب و 3 روزه هستند و هزینه آن ها بسته به آژانس هواپیمایی، کلاس هتل، اتاق مورد نظر و البته زمان سفر متفاوت خواهند بود.
حدود هزینه ها برای 2 شب و 3 روز: بین 470 هزار تا 1 میلیون تومان
2. شخصی
بلیت هواپیما تهران – تبریز : حدود 100 هزار تومان 
از تهران به تبریز، پرواز مستقیم در دسترس است و به همین خاطر گردشگران تور تبریز پرواز راحتی را می توانند سپری کنند.
قیمت هتل های تبریز :
رنج قیمت هتل های این شهر برای هر نفر از 150 هزار تومان تا 550 هزار تومان می باشد.
امیدوارم این مقاله که هزینه سفر به تبریز را برای شما شرح می دهد برایتان مفید واقع شده باشد.
این مقاله در تاریخ 97/6/10 به روز رسانی شده است.
درج نظر