بهترین زمان سفر به موریس

📅 انتشار : 1399/09/16 📅 بروزرسانی : 1399/09/16 بازدید : 1331
جزیره موریس که به داشتن سواحل زیبا معروف می باشد، هرساله مورد بازدید بسیاری از جهانگردان قرار می گیرد. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با بهترین زمان سفر به موریس ارائه دهیم که امیدواریم مفید واقع شود. جزیره موریس همواره آب و هوایی معتدل دارد و هیچ گاه خیلی گرم و یا خیلی سرد نمی شود، به همین دلیل در هر فصلی مقصدی مناسب و دل انگیز برای سفر کردن می باشد.
آب و هوای این جزیره استوایی بوده و تنها 2 فصل زمستان و تابستان دارد و اختلاف دما بین این دو فصل محسوس نمی باشد. فصل زمستان موریس از ماه اردیبهشت آغاز می شود و تا آبان به طول می انجامد. فصل زمستان هوا بسیار گرم و خشک می باشد. همچنین تابستان این شهر از آذر تا فروردین ادامه دارد و هوایی مرطوب و بارانی در شهر جریان دارد. در طول این فصل بادهای شدیدی در سطح شهر می وزد که ممکن است گردشگران تور موریس را کمی آزرده خاطر کند.
لازم به ذکر است که بگوییم در مناطق ساحلی این شهر آب و هوا گرم تر از بخش های مرکزی می باشد. سواحل غربی جزیره موریس گرم ترین نقطه و سواحل شرقی آن خنک ترین نقطه آن است.
گردشگران تور موریس لازم است که بدانند گرم ترین ماه سال آذر و خنک ترین ترین ماه سال مرداد می باشد. بهترین زمان سفر به موریس در ماه های تیر، مرداد و شهریور است که هوای خنکی در جزیره جریان دارد و گردشگران می توانند در این زمان با تور موریس به این جزیره سفر کنند و از جاذبه های دیدنی و گردشگری این مکان زیبا دیدن کنند. ماه های آذر تا اسفند مناسب ترین زمان سفر به موریس برای علاقه مندان به بازی های آبی و دریایی به شمار می رود که سفری خاطره انگیز برای شما به ثبت می رسد. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4 از 5 | از 100 کاربران به بهترین زمان سفر به موریس