متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در صورت نیاز به سفر در این مسیر می توانید از آژانس های زیر کمک بگیرید

آژانس ندا پرواز - 02188452888
آژانس دانیار سفر پارسیان - 02186070322
آژانس قصر شایان - 02188429005
آژانس آرشین پرواز - 02188423462

مرتبط های موریس

  • درباره سفر موریس

تور موریس

در ادامه صفحه تور موریس می توانید لیستی از به روز ترین تورهای موریس آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

موریس کشوری است که توسط آب های اقیانوس هند احاطه شده و در جنوب غربی آن واقع شده است. گردشگران تور موریس با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی درباره موقعیت این کشور، زبان، دین، اقلیم آب و هوایی، جاذبه های گردشگری مشهور و همچنین اطلاعات پرواز آن در اختیارتان قرار دهیم.
جهموری موریس غیر از جزیره موریس، جزیره‌ های دیگری مانند رودریگوئس، سنت برندون و و جزایر آگالگا را نیز شامل می شود. کشور جزیره ای موریس که در ابتدا از مستعمرات فرانسه بود، در سال 1810 میلادی توسط انگلیس به تصرف در آمد. نام کامل این کشور، فلاویوس تیبریوس موریکیوس بوده و به افتخار شاهزاده موریس ناساو موریس نامیده شده است.
کشور جزیره ای موریس که در جنوب غربی اقیانوس هند واقع شده است، از غرب با کشور ماداگاسکار همسایه می باشد. جزیره موریس کوه های آتشفشان بسیاری را شامل می شود.
جزیره موریس که همواره مورد توجه گردشگران تور موریس بوده است، مدتی محل تبعید رضا خان پهلوی بوده است.
مردم جزیره موریس به دو زبان فرانسوی و انگلیسی مسلط بوده و قادرند به هر دو زبان تکلم کنند، اما زبان رسمی این کشور انگلیسی می باشد. مساحت موریس حدود 2040 کیلو متر مربع بوده و جمعیت آن در سال 2016، 1.263 میلیون نفر گزارش شده است.
مردم موریس به ادیان مختلفی ایمان دارند. به طور مثال 48 درصد از مردم از پیروان دین هندو، حدود 32 درصد مسیحی، 17 درصد اسلام بوده و سه درصد با قی مانده به دیگر ادیان معتقدند.
موریس دارای اقلیم آب و هوایی نیمه استوایی بوده و اگر گردشگران به آب و هوای آفتابی و ساحلی علاقه دارند، تور موریس گزینه مناسبی می باشد. اگر بخواهیم بهترین زمان سفر به این کشور را برای گردشگران تور موریس بیان کنیم، باید بگوییم ماه های فروردین تا آبان زمان مناسبی برای سفر به شمار می روند.
از جذابه های گردشگری تور موریس می توان به موارد ذیل اشاره کرد: گانگا (Talao) دریاچه مقدس، مسجد Jummah Masjid، قلعه Labourdonnais.

نظرات کاربران

مهین تیر 1397
یکی از دوستای من تور موریس رفته بود چند ماه پیش از عکسا و تعریفایی که م یکرد خیلی راضی بود و انصافا زیبام بود بدم نمیاد برم منم
امتیاز 5 از 5 | از بین 1317 امتیاز کاربران به تورموریس