امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به جزیره فی فی

بهترین زمان سفر به جزیره فی فی

جزیره فی فی یک منطقه بسیار زیبا در کشور تایلند است که هر ساله گردشگران زیادی از اقصی نقاط جهان به آن جا سفر می کنند. این شهر جاذبه های گردشگری زیادی دارد که بسیار زیبا هستند و هر جهانگردی را وسوسه می کند تا از این مکان بازدید کند.
جزیره فی فی دارای آب و هوایی پاک و دلپذیر است که گردشگران تور جزیره فی فی می توانند از گشت و گذار در آن لذت ببرند. جزیره فی فی آب و هوایی شبیه به شهر کرابی دارد. به طور کلی این جزیره در تمامی فصول سال گرم و مرطوب است. خنک ترین دمای هوا در ماه های آبان تا دی در جزیره برقرار است و آن دسته از گردشگران تور جزیره فی فی که تمایل دارند در زمانی خنک به این مکان سفر کنند، می توانند در این ماه ها به فی فی بروند.
ماه های آبان تا فروردین آب و هوای این جزیره بسیار دلچسب و خنک است و به همین دلیل این فاصله زمانی بهترین زمان سفر به جزیره فی فی محسوب می شود و گردشگران زیادی در این فصل فی فی را مقصد گردشگری خود قرار می دهند.
ماه های خرداد تا مهر فصل باران در فی فی نامیده می شود و در این زمان بیشترین میزان بارش ها رخ می دهد و به همین دلیل قیمت هتل ها و تفریحات کاهش پیدا می کند. آن دسته از گردشگران تور جزیره فی فی که می خواهند سفر کم هزینه تری به این جزیره داشته باشند بهترین زمان سفر به جزیره فی فی برای آن ها در این بازه زمانی می باشد.  بازدید از این جزیره زیبا و تفریح در بخش های مختلف آن، یک سفر خاطره انگیز و به یادماندنی را برای گردشگران تور تایلند رقم می زند که تا سال ها می توانند از آن یاد کنند. 

نظرات مردم درباره بهترین زمان سفر به جزیره فی فی

سیما 29 مرداد 97
1
کاملا مشخصه که تابستان بهترین زمان سفر به جزیره فی فی هست و میشه از تک تک تفریحات استفاده کرد
درج نظر